Bendruomenės naujienosReporteris

Šypsenomis ir šokiais džiugino festivalis ,,Šokim šokimėlį“

Pavasaris dovanoja ne tik saulėtą dangų, pirmuosius žiedus ar jausmą, kad mokslo metų pabaiga ne už kalnų. Jis atneša ir gražiausias dienas, skirtas padėkoti savo artimiausiems žmonėms, kartu pabūti, pasidalinti šypsena…     

Gegužės 7 dieną ,,Vyturyje“ šurmuliavo margaspalvis 12-asis Panevėžio miesto švietimo įstaigų liaudiškų šokių festivalis „ŠOKIM ŠOKIMĖLĮ“. Projektą festivaliui parašė ir laimėjo mokytoja Vaida Pečiulienė.

Minėtame festivalyje kasmet pasirodo miesto mokyklų mokiniai, kurie savo laisvalaikį paskiria tautinio šokio puoselėjimui. Ir šiais metais scenoje šoko ne tik festivalio šeimininkai – mūsų progimnazijos liaudiškų šokių kolektyvas „Sūkurėlis“ (vad. Vaida Pečiulienė), bet ir daugiau nei 100 kitų mokyklų moksleivių. ,,Vyturyje“ svečiavosi Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos pradinių klasių liaudiškų šokių kolektyvas „Spindulėlis“ (vad. Zita Rimkuvienė), ,,Ąžuolo“ progimnazijos Jaunių liaudiškų šokių kolektyvas „Ąžuoliečiai“ (vad. Vytautas Murauskas), „Beržų“ progimnazijos pradinių klasių liaudiškų šokių kolektyvas „Aušrinė“ (vad. Ona Ivanauskienė), Kėdainių „Ryto“ progimnazijos pradinių klasių liaudiškų šokių kolektyvas (vad. Rūta Plučiuvienė), Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos šokių kolektyvas „Grūdelis“ (vad. B. Ustjanovska) ir choras „Paaugliai“ (vad. A. Judicka).

Tokie susibūrimai leidžia šokėjams ne tik save parodyti, bet ir į kitus pažiūrėti, pasimokyti. Tuo džiaugiamės. Tačiau dar labiau džiugina tai, kad lietuviško tautinio šokio sklaidai ir tęstinumui šiandieninėse šeimose,  mokyklose skiriama daug dėmesio, kad mūsų tautos tradicijos svarbios ir mokytojams, ir tėveliams, ir vaikams.

Mokytojos Gitana Skvereckienė ir Vaida Pečiulienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close