T. Vidmantas atskleidė, kodėl naujausią savo serialą žmonai parodė tik per premjerą

Žinomas Lietuvos režisierius Tadas Vidmantas visuomet yra pačiame kūrybos įkarštyje, o šį šeštadienį savo kandų humoro jausmą jis perteiks ne per aktorius, kaip yra įpratęs, bet TV3 žaidime „galvOK“, kuriame pasirodys pats. Likus kelioms akimirkoms iki to, vienas žinomiausių Lietuvos režisierių atvirauja, ką kvatoti privers naujausias jo serialas. Tiesa, jis intriguoja – juoksis tikrai ne visi.

Nors atrodo, kad dar neseniai džiaugėmės vasara, žvarbūs orai priverčia jos pasiilgsti dar labiau. Vis sparčiau artėjant žiemai, į vasarą nusikelti padės saulėtas naujas T. Vidmanto serialas „Gelbėtojai Išgelbėtojai“, kurio premjera Go3 platformoje įvyko šį trečiadienį.

Kaip visuomet, Tado darbų gerbėjai seriale turės progą pamatyti tikrą garsenybių desantą. Žilvinas Tratas, Ineta Stasiulytė, Marius Repšys, Justinas Jankevičius – tai tik dalis žinomų aktorių, kurie ir vėl vers šypsotis.

„Noriu tikėti, kad man jau nebėra sunku prisikviesti garsius aktorius – visi jie noriai sutinka vaidinti. Tačiau nutiko keistas dalykas – visi galvojome, kad per pandemiją aktoriai neturės darbo, sėdės namuose. Tačiau iš tiesų situacija buvo atvirkštinė ir juos sugaudyti buvo be galo sunku. Vaidinti jie tikrai norėjo, tačiau suderinti grafikus, kad visiems tiktų filmavimo diena, buvo nelengva užduotis. Galbūt todėl filmavimai nusivėlino ir mes išlindome net į rugsėjo antrąją pusę. Pusnuogiams vaidinti pučiant šaltam vėjui nuo jūros lengva nebuvo, bet seriale tai neatsispindi. Visi drebėdavo tik tarp dublių“, – sako T. Vidmantas.

Tai – jau ne pirmas darbas, prie kurio įgyvendinimo prisideda ir labiausiai režisierių įkvepianti moteris, jo paties žmona Lina. Ir nors būtų galima tikėtis, kad Lina naująjį serialą matė net ne vieną kartą, tiesa visai kitokia – iki paskutinės akimirkos ji nebuvo mačiusi nė serijos.

„Nepaisant to, kad žmona padėjo man šį serialą sukurti ir parašyti scenarijų, o jos humoras – dar juodesnis nei mano, iki premjeros ji dar nebuvo jo mačiusi. Žmona – didžiausia mano fanė ir mūza, bet šįkart serialo jai nerodžiau specialiai. Na, gal tik kelis scenas, nes išgirdusi, kaip kitame kambaryje juokiuosi, ji ateidavo pasižiūrėti, kas man čia taip juokinga. Bet ji – labai kantri. Lina žino, kad daug smagiau pamatyti galutinį rezultatą, kadangi tarpinis tikrojo vaizdo niekuomet neperteikia“, – sako režisierius.

Seriale žiūrovai ir vėl išvys tuos pačius pamiltus veidus, kaip ir hitu tapusiame „Medikai Paramedikai“, tik šįkart jie bus pakeitę profesijas. „Serialo veikėjų keisti nesinori, nes su kiekvienu sezonu jų personažai darosi vis ryškesni. Pradedu galvoti, kad kai kurie iš jų yra verti netgi atskiro serialo, tačiau apie tai kalbėti dar kiek ankstoka…“ – intriguoja režisierius.

Paklaustas, ar kurdamas serialą prieš save įsivaizduoja žmogų, kuriam serialas galėtų būti skirtas, T. Vidmantas neslepia – jis tikrai žino, kam jis patiks, o kam – ne. Tačiau pastariesiems, anot jo, nepavyktų įtikti net ir labai stengiantis.

„Tiksliai žinau, kad „Medikai Paramedikai“ labai patiko patiems medikams. Jie man rašė, kad jų gyvenimuose pasitaiko net ir dar juodesnių situacijų. Kai kuriu tokią juodą komediją, visuomet suprantu, kad ji patiks kiek gudresniam žiūrovui. Man buvo keista, kai sužinojau, kad kitus žiūrovus juodas humoras pykdo, todėl mano žiūrovas – vidutiniškai protingesnis ir  vidutiniškai laimingesnis (šypteli). Ir vis dar galintis juoktis, nes kai kurių niurzgų, kad ir ką bedarytum, prajuokinti jau nebepavyks. Jei trumpai, tai – serialas, kuris yra skirtas ne visai beviltiškai nusivylusiems žiūrovams“, – juokiasi T. Vidmantas.

O kaip T. Vidmantui jau šį vakarą seksis žaidime „galvOK“, kuriame į kovą stos su naujausio savo serialo žvaigžde Ieva Delininkaityte? Tadui į klausimus padės atsakyti komandos kapitonas Mantas Katleris, o Ievai – Marijonas Mikutavičius. Tiesa, pastarasis neslėps, kad mergina laidoje nustebins ir jį patį…

Laidoje T. Vidmantas ras jam pagal serialą idealiai tinkantį klausimą, tik ar jam ir M. Katleriui pavyks į jį atsakyti? Kas privers M. Mikutavičių apsikeisti vietomis su Ieva ir pasiūlyti kapitone tapti jai? Galiausiai, kaip gimė posakis, kad vaikus atneša gandrai ir kokį neįtikėtiną išradimą yra pagaminę lietuviai?

Žaidimas „galvOK“ – šeštadieniais, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: