Tadas Vidmantas – populiariausias režisierius Lietuvos istorijoje

Lietuviško kino hitus „Gautas iškvietimas“, „Trys milijonai eurų“, „Lietuviški svingeriai“, „Pats sau milijonierius“ sukūręs Tadas Vidmantas grįžta su nauja komedija! Tai jau šeštasis žiūrovų pamėgto režisieriaus darbas, šį kartą pakviesiantis į naktinę žvejybą.

Lietuvos kino centro duomenimis, Tado Vidmanto filmai iki šiol yra surinkę daugiausiai pajamų – beveik 5 milijonus eurų. Tačiau šalia jo rikiuojasi ir kiti Lietuvos režisieriai, tarp kurių – Donatas Ulvydas, kurio filmai surinko daugiausiai žiūrovų, Emilis Vėlyvis su geriausiu žiūrovų vidurkiu ir Kęstutis Gudavičius su geriausiu surinktų pajamų vidurkiu.

Naujausiame Tado Vidmanto filme du kaimynai, Justas ir Povilas, išsiruošia į žvejybą. Atokioje ežero saloje susitikę vyrai kalbasi apie „reikalus” bei moteris, tačiau netikėta linkme pasisukęs pokalbis virsta ne tik intriguojančiu vyrų gyvenimus atskleidžiančiu siužetu, bet ir mirties ar gyvenimo klausimu.

„Naktinėje žvejyboje” pagrindinius vaidmenis atliko aktoriai Leonardas Pobedonoscevas ir Marius Repšys. Ir nors tai naujos stilistikos Tado Vidmanto filmas, nustebinsiantis ne vieną režisieriaus kūrybos gerbėją, tačiau nestokojantis taiklaus humoro, ironijos bei netikėtos pabaigos.

NAKTINĖ ŽVEJYBA – kinuose nuo liepos 30 d.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: