Lietuvos naujienosNAUJAUSIOS ŽINIOSSportas

Tailande skambėjo Lietuvos himnas ir kilo trispalvės

Tailande surengtų UCI pirmos kategorijos dviračių treko varžybų „Asia Cup 2019“ paskutinę dieną – antradienį – Lietuvos dviratininkai iškovojo net 5 medalius – 3 aukso ir 2 sidabro. 

24 metų Svajūnas Jonauskas laimėjo keirino ir sprinto rungtis. Pagrindiniame keirino finale ketvirtas finišavo 18-metis Gedvinas Serafinas. Antrą vietą užėmė tailandietis Pongthep Tapimay, o trečią – Malaizijos atstovas Mohamad Mohd Shahrin. Pirmajame pusfinalyje G. Serafinas buvo antras, o antrajame pusfinalyje S. Jonauskas finišavo pirmas. 

Po sprinto rungties ant prizininkų pakylos kopė du lietuviai. Šioje rungtyje sidabrą pelnė G. Serafinas. Jis finale S. Jonauskui pralaimėjo 0-2. Trečią vietą užėmė amerikietis Evan Thomson. 

Kvalifikacijos varžybose S. Jonauskas (10,588 sek.) buvo taip pat pirmas, o G. Serafinas (10,779 sek.) – taip pat antras. Svajūnas pirmajame etape nugalėjo indą Mayur Pawar, o pusfinalyje 2-0 – E. Thomson. Gedvinas iš pradžių įveikė tailandietį Chiraphong Phaksriwong, o po to 2-1 – M. Mohd Shahrin. 

Moterų 6 km skrečo rungtį laimėjo 19-metė Viktorija Šumskytė. Antrą ir trečią vietas užėmė tailandietės – atitinkamai Jutatip Maneephan ir Supuksorn Nuntana. 12 km (36 ratai) grupinėse lenktynėse dėl taškų su 6 tarpiniais finišais V. Šumskytė (18 tšk.) pelnė sidabro medalį. Nugalėjo S. Nuntana (30 tšk.), o trečia buvo J. Maneephan (14 tšk.).

Penkias dienas vykusiose varžybose Lietuvos atstovai, vadovaujami trenerio Anatolijaus Novikovo, iškovojo net 9 medalius – 3 aukso, 5 sidabro ir 1 bronzos. S. Jonauskas  pelnė po 2 aukso ir sidabro, V. Šumskytė – po 1 aukso ir bronzos bei 2 sidabro, o G. Serafinas – 1 sidabro medalį. Šiose varžybose nugalėtojų garbei skambėjo himnai, o prizininkų garbei kilo vėliavos. 

Informaciją parengė Tomas Gaubys

www.ldsf.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close