Tarnybos metu žuvo Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnė

Rugsėjo 4 – ąją, apie 2.30 val. Radviliškio mieste, tarnybos metu, pravažiuojančio vilkiko buvo parblokšta ir žuvo Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato Viešosios policijos Patrulių būrio patrulė.

Šiaulių apskrities policija informuoja, kad pareigūnė su kolega stabdė ir tikrino nuo Panevėžio pusės į Radviliškio miestą įvažiuojančias transporto priemones. Ties V.Lansbergio – Žemkalnio ir Žalgirio gt. sankryža, tikrinant sustabdytų „Ford Focus” ir„ Audi” automobilių vairuotojų dokumentus, pro šalį važiavęs vilkikas „Daf” kliudė pareigūnę ir nesustojęs nuvažiavo. Vilkiką, Radviliškio miete, Šiaulių gatvėje, apie 900 metrų nuo įvykio vietos, sustabdė kitas patrulių ekipažas. Atvykę medikai konstatavo pareigūnės mirtį.

Vilkiko vairuotojui, 39-ių metų, Pakruojo rajono gyventojui, alkotesterio pagalba buvo nustatytas 2,01 prom. girtumas. Radviliškio ligoninėje, išsamesnei ekspertizei atlikti, iš vairuotojo paimtas kraujas. Vilkiko vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į Šiaulių apskrities policijos areštinę.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 5 d.

Žuvusi 20- metė pareigūnė darbą policijoje buvo pradėjusi šių metų liepos 24 d.

Dėl įvykio Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas nutraukė komandiruotę Latvijoje ir skuba į Šiaulius.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: