Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-05-06

Tarologo Leopoldo Malinausko skyrybos: išsiskyrė su 23 metais jaunesne žmona

Prieš ketverius metus, 2017–ųjų gegužės 5 dieną, tarologas Leopoldas Malinauskas LNK televizijos laidos „KK2 penktadienis“ studijoje vedė 23 metais jaunesnę išrinktąją Rasą.

Jaunuosius sveikinimo artimiausi draugai, dabar jau išsiskyrę Vilčinskai, dainavo Liepa, Laisva. Tačiau šiandien Leopoldas vėl vienišas. Jis ir Rasa oficialiai išsiskyrė. Skyrybų iniciatorius – ne Leopoldas.

Tarologo Leopoldo širdis dėl nepavykusios santuokos kraujuoja. Leopoldas mano, kad dėl skyrybų kaltas ir jo darbas. Būrimas iš kortų darbo valandų neturi, žmonės skambinėja visa parą, žmona gali pagalvoti, kad vyksta ne darbas, o romanas.

„Trečia ryto, keliesi iš lovos, eini į balkoną, klausau, nu negali garsiai kalbėti, nes tyla, naktis, kitą naktį, vėl 3 ryto (skambina). Ką sakytų žmona, kuri nedirba tokio darbo? Kad turi paną? Pas jus romanas? Viskas“, – svarsto tarologas.

Tačiau, pasak Leopoldo, šiuolaikinės moterys visai kitokios nei anksčiau. Joms vyrų nebereikia. Ir kuo toliau, pasak tarologo, tuo labiau vyrai nueis į gyvenimo paraštes.

„O kam jis reikalingas? Vanduo pats atbėga, nešti nereikia, radiatoriai šilti, malkų ruošt nereikia. Vyrai 2000 metų kūrė pasaulį ir jame tapo nereikalingais. Visiškai nereikalingais. Ir dar ta Stambulo konvencija, kuri mums gresia. Oi, kiek bus teismų“, – aktualijomis dalinosi KK2 pašnekovas.  

Leopoldas Malinauskas apie naujus santykius negali net pagalvoti. Nusivylimas dėl žlugusios santuokos spaudžia širdį, o ir meilės kortos nerodo jokios meilės. Beje, išsiskyręs Leopoldas persikėlė ir į naujus namus.

Visa tarologo Leopoldo Malinausko istorija – šį ketvirtadienio vakarą, 19.30 val., LNK televizijos laidoje KK2.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: