Tarp geriausiųjų – ir panevėžiečiai

Savaitgalį Trakuose 250 irkluotojų dalyvavo aukščiausio lygio Lietuvos taurės D. ir Z. Survutų memorialo varžybose. Be geriausių Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojų, dalyvavo Latvijos, Lenkijos, Estijos bei Rusijos atletai. Lietuviai kovojo dėl Europos žaidynių kelialapių, o jaunių grupės atstovai – dėl teisės atstovauti šalį jaunių-jaunimo Pasaulio čempionate, kuris vyks rugpjūtį Rumunijoje. Varžybose dalyvavo 32 sportininkai iš Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro, Raimundo Sargūno gimnazijos bei Vytauto Vaičikonio irklavimo klubo.

Panevėžiui pirmąjį medalį suaugusių grupėje bei teisę atstovauti šaliai Pasaulio jaunimo čempionate 1000 m rungtyje iškovojo Lukas Šakalys. Dviviete baidare tame pačiame nuotolyje trečią vietą jaunių grupėje užėmė Rytis Sakalauskas ir Heraldas Kairys. Sidabriniais medaliais dvigubai trumpesniame nuotolyje keturviete baidare (500 m) pasipuošė jaunės Austėja Poškutė, Gabrielė Srivkinaitė su partnerėmis iš Plungės. Antrąjį kelialapį į Rumuniją iškovojo Emilijus Montvila keturviete baidare 500 m rungtyje su kolegomis iš Šiaulių, Klaipėdos ir Visagino. Suaugusių grupės keturviečių baidarių rungtyje L. Šakalys pelnė sidabrą.

Dviviete kanoja 200 m rungtyje Žygimantas Česonis su vilniečiu iškovojo antrą vietą. Jaunių grupėje baidare dviviete sprinto nuotolyje Emilijus Montvila su porininku iš Šiaulių iškovojo bronzą. Moterų dviviečių kanojų rungtyje 200 m pirmą vietą iškovojo Anastasija Krasnova su porininke iš Šiaulių, antrosiomis čia finišavo Ala Grigorjeva ir Gabrielė Rauckytė, trečiosios – Lada Čechova su porininke iš Marijampolės. Paskutinius medalius komandai pelnė jaunės G. Srivkinaitė su A. Poškute kurios finišavo trečios.

Jau kitą savaitgalį Trakuose vyks Lietuvos jaunių/jaunimo čempionatas bei atranka į jaunių/jaunimo Europos čempionatą.

Artėjant vasarai, susidomėjimas irklavimu gerokai išauga, tad visus norinčius išbandyti treneriai laukia irklavimo bazėje adresu Smėlynės g. 2 d. Registruotis galima ir telefonu 8 687 96545.

Parengė Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: