Tarp sulaikytų riaušininkų ir Seimo nario Valdemaro Valkiūno padėjėja

Antradienio naktį dėl riaušių prie LR Seimo buvo sulaikyti 26 asmenys. Tarp sulaikytųjų ir Seimo nario Valdemaro Valkiūno padėjėja Nendrė Černiauskienė.

Seimo narys patikino, kad iš tikrųjų negali susisiekti su savo padėjėja, jos telefonai yra išjungti.

„Man nerimą kelia jos sveikata. Po šeštadienio operacijos jai šiandien turėjo išimti siūles. Nerimauju aš ir jos mama. Žmogžudžius ir tuos išleidžia į poliklinikas. Dabar ji į telefono skambučius neatsako. Manau neadekvačiai elgiasi tie, kurie sulaikė“, – sakė LR Seimo narys Valdemaras Valkiūnas.

Pasak LR Seimo nario jo padėjėja tiesiog filmavo įvykio renginius. „Mano žiniomis ją pastūmė kažkoks provokatorius iš kažkurios Lietuvos televizijos ir griūdama taip pat kažką pastūmė, ir už tai buvo sulaikyta. Jei už pastumdymus žmonės yra sulaikomi, tai piko valandomis turi būti sulaikyti visi troleibusais, autobusais važiuojantys asmenys“, – piktinosi V. Valkiūnas.

Pasak V. Valkiūno jis pats vakar buvo Seime, dalyvavo posėdžiuose, po to ramiai išėjo ir Seimo rūmų, pabendravo su protesto dalyviais ir išvyko namo.

„Visi seimo nariai galėjo laisvai išeiti iš Seimo, ką aš ir padariau, bei jaunasis Gentvilas ir kiti. Buvo tokių, kurie išsigando ir liko rūmuose ir po to skundėsi, kad buvo užblokuoti“.

Pasiteiravus ar jo niekas nemušė, V. Valkiūnas patikino, kad ne. „Tikrai niekas nemušė, dar buvau priėjęs prie biržiečių, su jais pabendravau ir jie patikino, kad jau išvažiuoja“, – teigė biržiečių į LR Seimą deleguotas narys.

Šiandien dar nei vienas iš sulaikytų asmenų nėra paleistas į laisvę. Areštinėje jie gali būti laikomi iki 48 valandų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: