Bendruomenės naujienosReporteris

Tarpmokyklinė viktorina „Būk stilingas – rūkymas nebemadingas“

„Žmogus – iškilniausias žemiškosios gamtos kūrinys. Bet, kad galėtų džiaugtis gamtos gėrybėmis, žmogus turi būti sveikas, stiprus ir protingas“.

Tokiais Nobelio premijos laureato, rusų mokslininko Ivano Pavlovo žodžiais Alfonso Lipniūno progimnazijos septintos klasės mokinė Meda pradėjo spalio 23 dieną progimnazijoje vykusią viktoriną „Būk stilingas – rūkymas nebemadingas“. Joje dalyvavo Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos 7b, 7c ir 7d klasių mokinių komandos ir Alfonso Lipniūno progimnazijos 7a ir 7b klasių mokinių komandos. Viktorina buvo organizuojama įgyvendinant neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projektus „Mes prieš, o Tu? 2018“ (Alfonso Lipniūno progimnazija) ir „Žengiu teisingu keliu“ (Mykolo Karkos pagrindinė mokykla).

Viktoriną sudarė 5 užduotys, kurių metu reikėjo išradingumo, kūrybiškumo ir sveikos gyvensenos žinių. Abiejų mokyklų mokiniai, pasiskirstę į penkias komandas, labai draugiškai ir išradingai atliko jiems paskirtas užduotis. O atsakymus vertinimo komisija, kurią sudarė Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos psichologė Kristina Tarutienė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistės Ramutė Railienė ir Lolita Puškorienė.

Smagią, draugišką atmosferą padėjo sukurti ir Alfonso Lipniūno progimnazijos šokių kolektyvas bei dainininkų ansamblis.

Viktorinos dalyviai išsiskirstė ne tik įgiję naujų žinių, turiningai, linksmai praleidę laiką, nešini atminimo dovanėlėmis, bet ir susiradę naujų draugų.

Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos socialinė pedagogė Jolanta Rinkūnienė

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.