Tarptautinę vaikų gynimo dieną šventė Dailės galerijoje

Panevėžio rajono vaikai ir moksleiviai Tarptautinės vaikų gynimo dienos išvakarėse klegėjo Panevėžio miesto dailės galerijoje. Jaunieji lankytojai ne tik aplankė ekspozicijas, bet ir patys pasinėrė į kūrybinę veiklą.

Panevėžio miesto apylinkės teismo darbuotojai kartu su Dailės galerijos kolektyvu vaikams iš įvairių rajono miestelių surengė „Popietę su daile“.

Mažieji svečiai aplankė naująjį Panevėžio tarptautinių keramikos simpoziumų kūrinių paviljoną ir susipažino su unikalia, analogų Baltijos šalyje neturinčia šamoto kūrinių kolekcija. Vaikus stebino keramikos skulptūrų dydis ir formos.

Kuo teatrinio kostiumo kūrimas skiriasi nuo mados dizaino, popietės dalyviams pasakojo galerijos darbuotoja, pristatydama Juozo Statkevičiaus kostiumų, kurtų „bohemiečių“ operai „Manon Lesko“, parodą. Vaikams buvo įdomu, kokių paukščių plunksnas žinomas dizaineris panaudojo įspūdingiems operos artistų galvos apdangalams.

Dailės kūrinių įkvėpti vaikai turėjo galimybę patys trumpam tapti keramikais ir padedami profesionalių menininkų sukurti šamoto angelus.

Šventės pabaigoje jaunųjų dailininkų laukė vaišių stalas ir renginio rėmėjų dovanos – knygos.

Panevėžio miesto dailės galerijos inf.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: