Tarptautinėje konferencijoje pristatyta Panevėžio investicinė aplinka

Mieste vyksta Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuojama  tarptautinė konferencija „Stipri partnerystė – verslo sėkmė“. Joje dalyvauja verslo asociacijų, prekybos ir pramonės rūmų atstovai, mokslo ir mokymo organizacijos, verslininkai iš Vokietijos, Austrijos, Lenkijos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Italijos, Ispanijos, Danijos bei Lietuvos.

„Dėkoju organizatoriams už aktualią konferenciją, už galimybę visiems mums pabendrauti ir galbūt rasti bendrų sąlyčio taškų ateities darbams bei projektams. Panevėžys tradiciškai garsėja kaip pramonės miestas, todėl neatsitiktinai miestas ir regionas dirbame strategine Pramonės 4.0 kryptimi. Partnerystė tarp mokslo, verslo ir Savivaldybės yra esminė sėkmingo rezultato sąlyga. Todėl ir šiandien matydamas Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų įsitraukimą į svarbių klausimų aptarimą, nuolatinį dėmesį ne tik verslui, bet ir miesto bendruomenei svarbiems klausimams, neabejoju, kad pasieksime užsibrėžtų strateginių tikslų“, – sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Konferencijoje „Stipri partnerystė – verslo sėkmė“ Panevėžio plėtros agentūros direktorė Monika Miniotaitė pristatė Panevėžio investicinę aplinką, ekonominę, kultūrinę, socialinę situaciją mieste, įgyvendinamus projektus.

Ši tarptautinė konferencija – tai vienas iš renginių, skirtų paminėti Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų 30-metį. Spalio 6-8 dienomis Panevėžyje vyksta daug tarptautinių verslo bendruomenei skirtų renginių, partnerių susitikimai, mokymai bei Europos Sąjungos lėšomis finansuojamų projektų darbinės sesijos.

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai yra svarbi jungiamoji grandis tarp verslo, mokslo ir valdžios institucijų. Per trisdešimt veiklos metų įvykdyta daugybė ES finansuojamų projektų, organizuota svarbių verslo misijų, kontaktų mugių, dalyvauta partnerystės forumuose ir tarptautinėse parodose. Vienas iš svarbiausių ilgamečių Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų partnerių – Hanza parlamentas, kuris buvo įsteigtas 1994-aisiais, siekiant padėti Baltijos jūros regione veikiančioms smulkioms ir vidutinėms įmonėms stiprėti bei augti.

Primename, kad Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai, minėdami veiklos 30-metį miestui įteiks dovaną – Vytauto Tallat-Kelpšos sukurtą skulptūrą „Verslo skrydis“, kuri Respublikos ir Puzino g. sankryžoje ties senuoju buvusio Lietuvos banko pastatu turėtų būti pastatyta šių metų lapkritį.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: