E. Kriaučiūnaitės nuotr.

Tarptautinės geležinkelio stoties Gustonyse magistrinio baigiamojo darbo pristatymas

Liepos 14 d., ketvirtadienį, 15 val. Panevėžio rajono savivaldybės posėdžių salėje (Vasario 16-osios g. 27, Panevėžys) rengiamas Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) Architektūros katedros studentės Eglės Kriaučiūnaitės magistro baigiamojo darbo „Transporto objektų architektūra – tarptautinė Panevėžio geležinkelio stotis” pristatymas.

„Rail Baltica“ yra didžiausias geležinkelio infrastruktūros projektas Baltijos šalyse, kurios viena iš keleivių stočių yra numatyta ties Panevėžiu. E. Kriaučiūnaitė atliko išsamų analitinį darbą, supažindinantį su Gustonyse stočiai numatyta teritorija, atramine teritorijos ir geležinkelio linijos planavimo projektine medžiaga, kurią pateikė Panevėžio rajono savivaldybė, „LTG Infra“, taip pat su informacija, prieinama  kituose šaltiniuose.

Magistrantė supažindins su „Rail Baltica“ vėžės tarptautinės stoties įrengimo Gustonyse projektu, renginio dalyviai galės užduoti klausimus, įsitraukti į diskusijas. Pristatyme dalyvaus magistrinio darbo vadovas doc. dr.  Arnoldas Gabrėnas. Tikimės, kad pateikta informacija pasitarnaus rengiant specialųjį planą ir padės atsakyti į klausimą, kur turėtų būti statoma tarptautinė Panevėžio geležinkelio stotis.

Kviečiame aktyviai dalyvauti.

Panevėžio rajono savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: