Tarptautinės žmonių su negalia dienos proga – nemokamas kavos puodelis

Kasmet gruodžio 3-iąją minima Tarptautinė žmonių su negalia diena.

„Linkiu jums, jūsų globėjams ir artimiesiems visuomet išlikti bendrystės ir dvasinės stiprybės pavyzdžiu. Linkiu, kad jūsų namuose niekada nestigtų meilės, šypsenų ir šilumos. Nors dabartinė situacija neleidžia mums susitikti ir betarpiškai pabendrauti, miesto savivaldybė kviečia jus maloniai ir jaukiai paminėti šią dieną. Neįgaliuosius ir jų šeimos narius kviečiu gruodžio 3 dieną nemokamai apsilankyti Kraštotyros muziejuje bei pasivaišinti kava ir desertu kavinėse „Kavos dėžutė“, „ Kavalierius“, „Arena Lafa“ bei „Kapučino kavos ir šimtalapių namai“. Tegul tai bus simbolinė, bet nuoširdi miesto dovana jums“, – sako Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Gruodžio 3 d. žmonių su negalia bei jų šeimos narių lauks:

nuo 7.30 iki 18 val. kavinė „Kavos dėžutė“, Laisvės a. 15;

nuo 8 iki 20 val. kavinė „Kavalierius“, Respublikos g. 44 bei kavinė „Kapučino kavos ir šimtalapių namai“, Parko g. 24B;

nuo 11 iki 22 val. kavinė „Arena Lafa“, Klaipėdos g. 79C.

Nuo 10 iki 18 val. ekspozicijoje „Epochų dialogai“ lauks Panevėžio kraštotyros muziejaus gidai. Panevėžiečių prašoma turėti neįgaliojo pažymėjimą ir galimybių pasą. Taip pat primename, kad privaloma laikytis visų saugumo reikalavimų, tinkamai dėvėti nosį ir burną dengiančią veido kaukę arba respiratorių, dezinfekuoti rankas, laikytis saugaus atstumo ir taip stengtis apsaugoti save bei kitus.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: