Panevėžio sporto centro nuotr.

Tarptautiniame dziudo turnyre laimėtos prizinės vietos

Savaitgalį Jonavoje jau trečiąkart vyko tarptautinis dziudo turnyras „Budoka“, kuriame Panevėžio sporto centro ugdytiniai užėmė prizines vietas.

Ant tatamio jėgas išmėgino berniukai ir mergaitės iki dešimties, dvylikos, keturiolikos ir šešiolikos metų. Pačių jauniausiųjų U10 amžiaus grupėje 25 kg svorio kategorijoje kovojęs Domas Ažusienis buvo stipriausias ir iškovojo pirmąją vietą. Toje pačioje amžiaus grupėje 38 kg svorio kategorijoje varžęsis Kristupas Zakarauskas užėmė antrąją vietą. U12 amžiaus grupėje stipriausia buvo Adriana Giršvaldaitė (sv. k. 40 kg), kuri įveikusi visas savo varžoves laimėjo pirmąją vietą. Šioje amžiaus grupėje kovojusi dar viena Panevėžio sporto centro ugdytinė Goda Ažusienytė pelnė antrąją vietą. Toje pačioje amžiaus grupėje +55 kg svorio kategorijoje varžęsis Tomas Semčenko taip pat užėmė antrąją vietą. U14 amžiaus grupėje čempionais tapo Kajus Charenka (60 kg) ir Rokas Leikus (66 kg). U16 amžiaus grupėje +81 kg svorio kategorijoje ant tatamio kovojęs Patrikas Taura buvo stipriausias ir įveikęs savo varžovus laimėjo čempiono vardą. Toje pačioje amžiaus grupėje varžęsis Eimantas Liobikas laimėjo trečiąją vietą. Nadiia Lukashevska (44 kg) taip pat iškovojo trečiąją vietą.

Varžybose ant tatamio dziudo techniką demonstravo per 900 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Izraelio, Sakartvelo, Vengrijos.

Panevėžio sporto centre dziudo treniruotes veda Kęstutis Trumpis, Ričardas Balta, Ieva Klimašauskienė ir Vidas Klimašauskas.