Tarptautiniame futbolo turnyre – panevėžiečių šlovė

Lapkričio 3-5 dienomis Vilnius gyveno futbolo ritmu. Čia praūžė prestižinis, didžiausias Baltijos šalyse tarptautinis vaikų futbolo turnyras „Ateitis CUP“. Tradicija tapęs ir didelio populiarumo visoje Europoje sulaukiantis turnyras virto tikru traukos objektu elitiniams milžinams iš Italijos, Anglijos, Ispanijos ir Vokietijos. Kiekvienais metais į „Ateitis Cup“ atvyksta per 3000 jaunųjų futbolininkų iš 18 Europos valstybių. Šįkart ant nugalėtojų pakylos pirmąkart turnyro istorijoje žengė Lietuvos atstovai – Panevėžio PFA-PRSSG futbolininkai, vadovaujami trenerio Dariaus Žindulio.

Grupėje įveikę Talino „Harju JK“, Rygos „Dinamo“, „MRJK Viimsi“ (Estija) ir Vilniaus „Žalgirietį“, Panevėžio futbolo akademijos – Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai pusfinalyje susitiko su Baltarusijos „FC Bate Borisov“. Per pagrindinį rungtynių laiką nugalėtojas nebuvo išaiškintas – rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1. Tačiau baudinių serijoje sėkmė šypsojosi lietuviams – rungtynės laimėtos rezultatu 6:5.

Finale trenerio D.Žindulio auklėtiniai susitiko su Minsko „Minsk“ komanda. Po įtemptų ir varginančių rungtynių rezultatu 1:0 pergalę šventė PFA-PRSSG futbolininkai. Geriausiu turnyro puolėju išrinktas finalinio įvarčio autorius – Armandas Kučys, o geriausiu turnyro gynėju pripažintas Motiejus Slivka.

„Džiaugiuosi, kad Lietuvoje organizuojamas tokio aukšto lygio futbolo turnyras. Bene daugiausia jėgų pareikalavo pusfinalio rungtynės su Baltarusijos čempionais „FC Bate Borisov“. Praleidę įvartį, likusias rungtynių minutes turėjome žaisti dešimtyje, kadangi vienas komandos žaidėjų gavo raudoną kortelę. Nepaisant to, nepalūžome ir sugebėjome išlyginti rezultatą, o po baudinių serijos laimėjome rungtynes“, – įspūdžiais dalijosi komandos treneris D.Žindulis. „Finalinės rungtynės buvo ne ką mažiau įtemptos. Trečią dieną iš eilės kovoję futbolininkai, kamuojami traumų ir didžiulio nuovargio, sutelkė visas jėgas paskutinėms rungtynėms. Rungtynėms ruošėmės dar išvakarėse, nagrinėjome priešininkų žaidimą, jų silpnąsias ir stipriąsias puses. Žaidėjai aikštėje laikėsi mano parengto plano ir tai davė teigiamą rezultatą“ – pergale džiaugėsi treneris. „Norėčiau padėkoti komandai už gerą žaidimą, antram komandos treneriui – Virginijui Liubšiui – už pagalbą ir tėveliams už palaikymą.“

PFA-RSSG komanda: D.Šimkevičius, D.Jurgelevičius, R.Batutis, E.Urmonas, D.Vaičekauskas, G.Žederštreimas, D.Račkauskas, A.Končius, E.Širvinskas, E.Dzinga, M.Remeikis, E.Varnas, A.Kučys, M.Slivka, E.Burdzilauskas, D.Kublickas, V.Skibiniauskas. Treneriai: D.Žindulis, V.Liubšys.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: