Tarptautinio pasakų „Svajonės link“ konkurso baigiamasis renginys

„Pasaulyje yra tiek daug skirtingų profesijų. Ateis laikas, kai  pasirinksime savo kelią. Džiugu, kad šios dienos šventė sutapo su Ugdymo diena „Šok į tėvų klumpes“. Progimnazijos mokiniai dalyvavo susitikimuose su įvairių profesijų žmonėmis, pasinėrė į svajonių pasaulį. Dabar svajojame, kuo norime tapti. Ir savo svajones jau antrus metus įgyvendiname Tarptautiniame kūrybinių darbų konkurse. Šių metų tema – pasaka „ Svajonės link“ – taip renginį pradėjo 8 klasės mokiniai Mija Peliakaitė ir Dominykas Vertelka.

Sveikinimo žodį tarė progimnazijos direktorė, vertinimo komisijos pirmininkė D. Valiukienė, Seimo narys, renginio globėjas D. Labanavičius.

Viena iš konkurso organizatorių, Profesijos patarėja, pradinių klasių mokytoja ekspertė A. Sakalienė pateikė statistiką apie pasakų konkurso dalyvius. Paminėjo, kad gautos iš 63 mokinių 64 sukurtos pasakos. Dalyvių geografija plati: iš Belgijos (13 darbų), iš Vokietijos (2), iš Lietuvos (48). Darbus vertino 11 narių komisija. Tai Audronė Bagdanskienė, Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė, Minolė Petronytė-Kairienė, Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė, Giedrė Valaitienė, Lietuvos karjeros specialistų asociacijos valdybos narė, Panevėžio miesto profesijos patarėjų metodinio būrelio pirmininkė, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, Adelė Žeimytė, Kretingos rajono Salantų gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja ekspertė, Rasa Rugelienė, Kėdainių „Ryto“ progimnazijos pradinio ugdymo mokytoja ekspertė, Jolanta Andriuškevičienė, Panevėžio rajono Velžio gimnazijos pradinio ugdymo mokytoja ekspertė, Jolanta Švėgždienė, Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, Aušra Vaitkienė, Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, Dalia Vizbarienė, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė.

 Renginio vedėjai Mija, Dominykas ir viena iš konkurso organizatorių, lietuvių k. mokytoja ekspertė A. Tichanavičienė skaitė 4-8 klasių nugalėtojų ištraukas, o vertinimo komisijos nariai pagal amžiaus grupes apibendrino mokinių sukurtas pasakas ir buvo skelbiami nugalėtojų vardai.

Konkurso prizinių vietų laimėtojai apdovanojami diplomais, konkurso globėjo D. Labanavičiaus padėkos raštais ir prizais, dalyviai – padėkomis.

Panevėžio „Vilties“ progimnazijos mokytoja Audronė Tichanavičienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: