Tarptautinio vaikų šokių ir dainų festivalio ,,Mes nupinsim šokių pynę 2015‘‘ atgarsiai

Panevėžio ,,Vilties‘‘ pagrindinė mokykla prasmingai tęsia savo mokyklos tradiciją: gegužės mėnesį organizuoja tarptautinį vaikų šokių ir dainų festivalį ,,Mes nupinsim šokių pynę 2015“.

Dalyvių skaičiumi pasižyminti šventė kasmet suburia labai daug panevėžiečių į Cido areną pasižiūrėti šį unikalų renginį. Festivalyje šiais metais dalyvavo 11-a šokėjų kolektyvų, tai yra apie 800 atlikėjų iš Lietuvos, Latvijos, Gruzijos, Ukrainos ir Lietuvos. Tarptautinio festivalio organizatoriai – Panevėžio „Vilties“ pagrindinė mokykla, Muzikos mokyklos šokių kolektyvas „Pynimėlis“ – vadovai Rita ir Ričardas Bakanauskai. Globėjas – LR seimo narys Povilas Urbšys. Festivalį, kaip ir dera, pradėjo Panevėžio ,,Vilties‘‘ pagrindinės mokyklos direktorė Danutė Valiukienė, kurią jau seniai vadiname ,,Festivalio mama‘‘. Direktorė pasidžiaugė, kad per ilgus mokyklos gyvavimo metus mokykla išugdė didelį būrį jaunųjų šokėjų, o tai rodo, kad ugdyti šokių klases buvo teisingas pasirinkimas.

Šiais metais festivalyje apsilankė ir nemažai gerbiamų svečių: miesto tarybos narių, savivaldybės administracijos atstovų. Panevėžio vicemeras P. Luomanas mero ir savo vardu pasveikino festivalio dalyvius ir sumanytojus bei palinkėjo visai bendruomenei sėkmingos tolesnės veiklos. LR seimo narys P.Narkevičius mokyklos direktorei įteikė sveikinimo raštą nuo seimo pirmininkės L.Graužinienės ir palinkėjo toliau ugdyti Lietuvai protingus, žingeidžius ir Panevėžį mylinčius jaunus žmones. LR seimo narys P.Urbšys pasveikino mokyklos bendruomenę, šiemet švenčiančią jubiliejų ir palinkėjo šokių festivaliui sulaukti garbingų sukakčių.

Po sveikinimų kalbų šokių kolektyvai scenoje keitė vienas kitą. Šoko šokėjai iš Ukrainos, Gruzijos, keturi kolektyvai iš kaimyninės Latvijos ir 5-i šokių kolektyvai iš Lietuvos. Šokių pynė pynėsi daugiau nei dvi valandas, tačiau tai neatbaidė žiūrovų, kurių kasmet ateina į Cido areną vis daugiau ir daugiau. Gausa žiūrovų įrodo dar kartą, jog Panevėžiui tokių tarptautinių vaikų šokių ir dainų festivalių reikia. O iš tikro ir ko čia stebėtis – juk laimė ir džiaugsmas užburia visus!

Po bendrai visų kolektyvų sušokto ,,Kalvelio‘‘ Panevėžio ,,Vilties‘‘ pagrindinės mokyklos direktorė Danutė Valiukienė padėkos raštais ir dovanomis apdovanojo visus festivalio kolektyvų vadovus, išskirtinai padėkojo festivalio svečiams iš Ukrainos ir Gruzijos, Latvijos ir Lietuvos, negailėjo padėkos žodžių ir festivalio rėmėjams – Panevėžio miesto savivaldybei, Panevėžio ,,Cido‘‘ arenai, Panevėžio ,,Vilties‘‘ pagr. mokyklos mokinių bei Panevėžio dainų ir šokių ansamblio ,,Pynimėlis‘‘ ugdytinių tėveliams, įmonėms ir festivalio vedėjui Juozo Miltinio dramos teatro aktoriui Vidmantui Fijalkauskui.

Mokytoja –metodininkė Rita Baltmiškienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: