Tarptautinis dainų ir šokių festivalis „Draugai draugams”

Tarptautinis dainų ir šokių festivalis „Draugai draugams”

1278
0
DALINTIS

Kovo 16 d. Panevėžio bendruomenių rūmuose jau penktą kartą įvyko „Vilties“ progimnazijos organizuojamas tarptautinis dainų ir šokių festivalis „Draugai draugams“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Scenoje smagiai sukosi svečiai iš įvairių šalies kampelių ir kaimynės Latvijos. Festivalyje dalyvavo Kiekavos tautinių šokių ansamblis “Daina” (vadovė Daina Marija Zozula), Rygos tautinių šokių ansamblis “Dzirkstelitė” (vadovas Janis Marcinkevičs), Panevėžio muzikos mokyklos dainų ir šokių ansamblis „Pynimėlis”(vadovai Rita Bakanauskienė, Ričardas Bakanauskas), Šiaulių Jovaro progimnazijos vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblis „Šėltinis“(vadovai Violeta Laugalienė, Romualdas Laugalis, Greta Šveikauskaitė), Lietuvos vaikų ir jaunimo centro dainų ir šokių ansamblis „Ugnelė“ (vadovės Ligita Didžiulienė, Gailė Kvedaravičiūtė), Nemenčinės tautinių šokių kolektyvas „Perla“(vadovai German Komarovskij, Olga Valentynovič, Ervin Mečkovski), Kauno tautinės kultūros centro vaikų tautinių šokių ansamblis ,,Kalvelis” (vadovės Ilona Jakštytė, Gintarė Mileškaitė), Panevėžio “Vilties” progimnazijos dainų ir šokių ansamblis “Viltis” (vadovas Ričardas Bakanauskas).

Tarp dainų ir šokių skambėjo prasmingos„Vilties“ progimnazijos mokinių mintys apie draugystę patvirtindamos, kad festivalis ne tik puoselėja lietuviškas tradicijas, populiarina liaudies šokį, bet ir skatina kolektyvų bendradarbiavimą, draugystę.

Susirinkusius dalyvius ir žiūrovus pasveikino progimnazijos direktorė Danutė Valiukienė.

Šventę savo apsilankymu pagerbė LR seimo nario Povilo Urbšio padėjėja Jūratė Kavaliauskienė, LR seimo nario Bronislovo Matelio padėjėja Gražina Gaušaitė, Panevėžio miesto savivaldybės mero pavaduotojas Petras Luomanas, Panevėžio savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Sandra Jakštienė, Panevėžio švietimo ir mokslo komiteto pirmininkė Loreta Masiliūnienė.

Festivalio organizatoriai padėkojo kolektyvų vadovams už nuoširdų darbą ir kūrybiškumą, įteikė padėkas ir saldumynus šokėjams.

Tradiciniu tapusio festivalio dalyviai atsisveikino iki kito pavasario.


Genovaitė Mažrimienė,
„Vilties“ progimnazijos mokytoja

NĖRA KOMENTARŲ

PARAŠYTI KOMENTARĄ

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.