Panevėžio ,,Žemynos” progimnazijos nuotr. 

Tarptautinis Erasmus projektas „Mes skirtingi, bet vieningi: disleksija“ tęsiasi

Tarptautinio projekto „Mes skirtingi, bet vieningi: disleksija“ dalyviai iš Turkijos, Lietuvos, Graikijos ir Šiaurės Makedonijos kovo 28 – balandžio 1 dienomis susitiko Turkijos Mersino mieste. Šiame projekto etape Panevėžio ,,Žemynos” progimnazijai atstovavo logopedės – specialiosios pedagogės S. Makačiūnė ir A. Butkevičienė bei anglų kalbos mokytoja V. Entkuvienė.

Šio projekto etapo tikslas – ugdymo priemonių, žaidimų, veiklų, padedančių įveikti skaitymo ir rašymo sutrikimus, pristatymas, gamyba ir išbandymas. Projekto dalyviai aplankė Mersino Vali Senol Engin pradinę mokyklą, susipažino su mokyklos bendruomene, istorija, tradicijomis, edukacinėmis erdvėmis. Šios mokyklos mokytojai pristatė veiklas, priemones, kurias naudoja darbe su specialiųjų poreikių mokiniais. Projekto dalyviai jas išbandė, aptarė jų veiksmingumą. Buvo sudaryta galimybė kai kurias priemones pasigaminti. Tikimės jas sėkmingai panaudoti darbe su savo mokiniais.

Projekto šeiminimkai organizavo išvykas į Mersino Mokslo kaimelį, ,,Pasakų namelį”, kuriame vyksta įdomios edukacijos mokiniams. Vyko susitikimas specialiojoje mokykloje, kur projekto dalyviai buvo supažindinti su specialiojo ugdymo sistema Turkijoje.

Taip pat vyko ekskursijos į nepamirštamą Kapadokijos regioną, Tarsus ir Silifkės miestus.

Kitas projekto etapas vyks Graikijoje gegužės mėnesį.

Logopedė- specialioji pedagogė A. Butkevičienė

Panevėžio ,,Žemynos” progimnazijos nuotr.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: