Autorės nuotr.

Tarptautinis piešinių konkursas „Žirgas vaikų literatūroje“

2023 m. startavo Panevėžio „Vilties“ progimnazijos organizuotas tarptautinis piešinių konkursas „Žirgas vaikų literatūroje“. Konkurso partneris – Panevėžio švietimo centras. Į jį buvo kviečiami dalyvauti respublikos bei užsienio lietuviškų mokyklų 1–4 klasių mokiniai. Džiaugiamės, kad sulaukėme 396 darbų iš 62 Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Kėdainių, Raseinių, Marijampolės, Kazlų Rūdos, Kelmės, Širvintų, Radviliškio, Plungės ir kitų miestų bei rajonų mokyklų, taip pat iš lituanistinės mokyklos „Gandriukas“ (Norvegija), Seinų lietuvių „Žibučio“ mokyklos (Lenkija), lituanistinės etnokultūros ir dramos mokyklos „Bitė“ (Didžioji Britanija).

Konkurso tikslas – paminėti Žirgo metus. Konkursu buvo siekiama skatinti mokinius skaityti įvairių žanrų kūrinius, atskleisti išskirtinę žirgo reikšmę vaikų literatūroje, menine forma išreikšti dėkingumą žirgams už tai, kad jie praturtina kiekvieno iš mūsų gyvenimą.

Konkursą vertino progimnazijos direktorės D. Valiukienės įsakymu patvirtinta komisija: Panevėžio dailės mokyklos dailės mokytoja A. Varkalienė, Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos dailės mokytoja L. Paužuolienė, Panevėžio Beržų progimnazijos dailės mokytoja J. Jasinskienė, Panevėžio „Vilties“ progimnazijos dailės mokytoja R. Gendvilaitė, technologijų mokytoja L. Šaulianskienė, bibliotekos vedėja J. Kulšinskienė. Vertinant darbus atsižvelgta į temos suvokimą ir atskleidimą, kompozicijos originalumą, kūrybiškumą ir meniškumą, estetinį vaizdą, naudotos technikos savitumą.

Kiekvienoje grupėje išrinkti 1–3 vietų laimėtojai ir skirtos nominacijos (https://www.youtube.com/watch?v=-fsf0bWHeB0). Laimėtojams išsiųsti diplomai ir paskatinamieji prizai, dalyviams – padėkos, o mokytojams – Panevėžio švietimo centro pažymėjimai. Dėkojame konkurso rėmėjams: „Arklio muziejui“, „Molainių žirgynui“, leidyklai „Tikra knyga“ bei labdaros ir paramos fondui „Švieskime vaikus“.

Mokytoja Asta Sakalienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: