NAUJAUSIOS ŽINIOSPanevėžio naujienosŠvietimas

Tarptautinis verslas – įkvepianti studijų programa iniciatyviems žmonėms

Mažoms šalims užsienio prekyba, kaip viena iš tarptautinio verslo komercinių veiksmų, yra vienintelis būdas ekonomiškai neatsilikti nuo didžiųjų, o dažnai tai tiesiog būdas garantuojantis jų egzistavimą. Šiandien nemažai Lietuvos įmonių veikia tarptautiniu mastu. Todėl esminių tarptautinio verslo principų žinojimas tampa vertingas kiekvienos įmonės vadovui bei darbuotojams, nes įmonių veikla susijusi su tiekėjais, klientais, licencijomis ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Panevėžio kolegija, siekdama realizuoti savo viziją ir strateginius tikslus, vis intensyviau diegia verslumo ugdymo principus. Tarptautinio verslo studijų programa yra puikus to pavyzdys. Panevėžio kolegijos Socialinių mokslų fakulteto dekanės Rasos Glinskienės teigimu, šią programą turi rinktis tie, kurie yra smalsūs ir verslūs. „Tai programa nebijantiems iššūkių. Tarptautinis verslas – įkvepianti studijų programa iniciatyviems žmonėms“, – teigia dekanė.

Tarptautinio verslo studijos ir jų metu įgyta patirtis leis suprasti ir gebėti spręsti tarptautinio verslo problemas, laiku reaguoti į tarptautinės rinkos pokyčius, įkurti įmonę ir jai vadovauti, žinoti tarptautinės logistikos verslo, tarptautinio verslo finansų apskaitos, marketingo subtilybes, žmogiškųjų išteklių vadybos, tarptautinių rinkų tyrimų atlikimo ir strategijų parinkimo naujausius mokslo ir praktikos dėsnius. Studentas gebės vesti derybas, mokės rengti tarptautinius verslo projektus, valdys informaciją ir informacines technologijas, išmanys multikultūrinės komunikacijos versle ypatumus ir juos pritaikys tarptautinio verslo aplinkoje, žinos civilinės ir tarptautinės teisės reikalavimus, analizuos verslo aplinką.

„Sėkmingai baigusiems Tarptautinio verslo studijų programą suteikiamas Verslo profesinio bakalauro laipsnis. Planuojama, kad studentai vieną profesinės veiklos praktiką atliks užsienio partnerių verslo organizacijose pagal Erasmus+ mainų programas. Praktika užsienyje padės geriau pasirengti įsilieti į globalią ir dinamišką darbo aplinką, įvertinti savo studijų svarbą būsimai karjerai. Studijų metais bus siūlomos pasirenkamos antrosios užsienio kalbos dalyko studijos (rusų, vokiečių, prancūzų, italų, skandinavų kalbos), nes tai ypač svarbu norint lanksčiai ir kūrybiškai veikti tarpkultūriniame kontekste,“, – teigia R. Glinskienė.

Priėmimas į Tarptautinio verslo studijų programą Panevėžio kolegijoje nuolatinę ir ištęstinę studijų formas vyksta iki liepos 22 d. bendruoju priėmimu arba tiesiogiai.

Tags

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.