Taryba atleido J. Gaidžiūnaitę iš užimamų pareigų

Kovo 26 d. Panevėžio miesto taryba patenkino savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos Janinos Gaidžiūnaitės prašymą atleisti ją iš užimamų pareigų nuo š.m. balandžio 16 d.

Administracijos direktoriaus pavaduotoja J. Gaidžiūnaitė savo prašyme dėl atleidimo iš pareigų nurodo, kad tos pačios savivaldybės tarybos nario pareigos nesuderinamos su Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigomis. Tai nustatyta LR Savivaldybių tarybų rinkimų įstatymo 91 straipsnyje. Kadangi J. Gaidžiūnaitė yra išrinkta sekančios kadencijos Panevėžio miesto savivaldybės tarybos nare, ji atsistatydina iš pareigų 2015 m. balandžio 16 d. t.y. iki pirmojo naujos kadencijos Tarybos posėdžio.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 16 straipsnio 2 dalies 9 punktu, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo atleidimas iš pareigų yra išimtinė Savivaldybės tarybos kompetencija.

Atleidžiant iš pareigų jai bus išmokėta 2 mėnesių darbo užmokesčio dydžio išeitinė išmoka. Ši išmoka išmokama per 2 mėnesius lygiomis dalimis kas mėnesį. Teisės aktai numato, kad jeigu asmuo pradeda eiti pareigas valstybės tarnyboje anksčiau negu po 2 mėnesių, likusi neišmokėta išmokos dalis nemokama.

Atleidimo iš užimamų pareigų dieną su J. Gaidžiūnaite bus visiškai atsiskaityta išmokant jai priskaičiuotą darbo užmokestį iki atleidimo dienos bei kompensaciją už nepanaudotas kasmetines atostogas 50,55 kalendorinių dienų. J. Gaidžiūnaitės išeitinės išmokos suma – 3240 Eur.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: