Taryba investuotojams pasižadėjo parengti sklypą

Dar prieš baigdama kadenciją senoji Kupiškio rajono taryba suskubo parengti sutartį naujiems mūsų miesto investuotojams – UAB „Domimaks“. Ši įmonė į Kupiškį ateina gaminti minkštų baldų. Jau išsinuomojo du sklypus mieste ir baigia savo planus derinti su rajono valdžia.

Savivaldybė sutvarkys sklypą

Kupiškio rajono savivaldybė parengė investicinės sutarties projektą planus rajone kuriantiems investuotojams UAB „Domimaks“. Parengtame projekte ir įmonė, ir mūsų valdžia numatė tam tikrus įsipareigojimus bei atsakomybę už jų nevykdymą.

Kupiškio rajono savivaldybė investuotojams įsipareigojo savo lėšomis bei jėgomis iš nurodyto sklypo (Krantinės g. 7) iškelti ir pašalinti inžinerinius tinklus ir statinius, susisiekimo komunikacijas, medžius bei krūmus. Taip pat savo lėšomis ir jėgomis nutiesti vandentiekio, buitinių nuotekų, lietaus nuotekų, šilumos tiekimo tinklus, gatves ir takus.

Šiems darbams 2015 metais Kupiškio rajonas iš Vyriausybės lėšų gauti nesitiki. Todėl, pasak rajono Savivaldybės administracijos direktoriaus, pinigų reikės ieškoti iš savo biudžeto. Vien statiniams ir medžiams iš sklypo pašalinti reikės apie 150 tūkst. eurų.

Tačiau Kupiškio rajono taryba tokiems sutarties punktams neprieštaravo ir palaikė sutarties projektą. Biudžeto ir investicijų komiteto pirmininkas Valentinas Beinoris teigė, kad labai svarbu duoti kelią naujiems investuotojams ir per daug nekliudyti jiems kurtis mūsų rajone. Tiesa, minėtam komitetui užkliuvo keletas sutarties smulkmenų, jas patarta ištaisyti rengiant tikrąją sutartį.

„Tai gera investicija. Įmonė – rimta ir nebeieškokime priešų. Prisiminkime laikus, kai verslininkams mokėjome pinigus už sukurtas darbo vietas. Dabar mes to nebedarome ir privalome nors taip padėti“, – kalbėjo Tarybos narys Leonas Apšega.

Darbą planuoja kitąmet

Įsipareigojimai minėtame sutarties projekte išdėstyti ir įmonei „Domimaks“. Ji privalės parengti ir perduoti techninį projektą dėl inžinerinių tinklų atvedimo iki komercinės paskirties žemės sklypo (Krantinės g. 7).

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse”

Nuotraukoje: Baldų gamybos planus Kupiškyje pristatė „Dominari“ įmonių grupės vadovas Ruslanas Mikolaitis (dešinėje).
Autorės nuotrauka.
Ingrida NAGROCKIENĖ

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: