L. Jagminas. Facebook nuotr.

Tarybos naujoko ambicijos – vicemero postas

Gintautas Subačius

Į Seimą išrinkus Valstiečių ir žaliųjų sąjungos narį Panevėžio miesto vicemerą Deividą Labanavičių gali sugriūti ne tik valstiečių frakcija Panevėžio miesto taryboje, bet ir pati valdančioji koalicija. Mat pagal valstiečių sąjungos sąrašus į Tarybą pateksiantis iš partijos pasitraukęs 37 metų Lauras Jagminas pageidauja tik vicemero posto.

Iš Ramygalos kilęs po savivaldos rinkimų mero patarėjo postą gavęs L.Jagminas neslepia savo ambicijų tapti mero pavaduotoju. Anot jo, šiuo metu vyksta derybos frakcijoje, nes į vicemerus pretenduoja ir mero bei Seimo rinkimuose dalyvavęs Kęstutis Lukoševičius.

Pats L.Jagminas neslepia, jog nebepriklauso LVŽS ir iš jos bei mero patarėjo posto pasitraukęs, nes negavęs galimybės dalyvauti Seimo rinkimuose vienmandatėje apygardoje, o partijos sąraše buvęs nustumtas į antrąjį šimtuką. Buvęs bankininkas tikino žinojęs Ramygalos ir aplinkinių miestelių gyventojų palaikymą, todėl palikęs partiją, rinkimuose Aukštaitijos rinkimų apygardoje dalyvavęs savarankiškai ir gavęs 11 proc. rinkėjų palaikymą.

Anot L.Jagmino, dabar vyksta derybos ir nuo jų pirmiausia priklausys ar išliks valstiečių frakcija. Deryboms nepavykus, t.y, tarybos naujokui negavus vicemero posto, frakcijos nebeliks, o kiekvienas jos narys galės pasirinkti ar likti valdančiojoje koalicijoje.

Į Seimą išrinktas Panevėžio vicemeras ir miesto valstiečių skyriaus pirmininkas D.Labanavičius spėjo, kad galbūt visi tarybos nariai, išskyrus patį merą norėtų būti vicemerais, bet tam yra frakcijos, kurios derasi ir strateguoja. Politikas teigė besilaikantis nuomonės, jog vicemero postą turėtų užimti tas partietis, kuris atsakingai pasiryžtų po trejų metų partijos Panevėžio skyrių vesti į Seimo rinkimus. D.Labanavičius neslėpė, kad kol kas nė iš vieno iš trijų savo kolegų apie tokį pasiryžimą negirdėjęs.

Ilgokai nuo tiesaus atsakymo išsisukinėjęs D.Labanavičius galop prasitarė, jog atsižvelgiant į reitingavimą ir rinkėjų valią vicemeru turėtų tapti K.Lukoševičius, o šiam dėl kokių nors priežasčių atsisakius – trečias sąraše likęs Rimantas Narkūnas. Tik pastarajam nesutikus eilėje prie vicemero kėdės atsidurtų L.Jagminas, tačiau D.Labanavičius patikino, jog viską lems derybos.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: