Pradžia Karštas telefonas Tauragėje galima paskambinti Kalėdų seneliui…

Tauragėje galima paskambinti Kalėdų seneliui…

2729
0

Įspūdingai miestuose įžiebiant Kalėdų eglutes, šventinių renginių ciklas įsibėgėja. Išskirtinėmis pramogomis džiugina ir Tauragė. Ypač didelio dėmesio sulaukia tik  mūsų mieste, Pilies aikštėje, prie Kalėdų eglutės, gruodžio 12 d. atidaryta telefono būdelė.

Teatralizuotoje telefono būdelėje paskambinti Kalėdų Seneliui, išsakyti savo norus, lūkesčius ar rūpesčius gali ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai, močiutės ir seneliai. Šiemet tiesioginė Kalėdų Senelio telefono linija veiks 10 dienų – nuo gruodžio 12 d. iki 20 d. Darbo dienomis su Seneliu galima kalbėtis nuo 16 iki 19 val., o savaitgaliais – nuo 13 iki 17 val.

Praėjusiais metais Tauragės radijo atstovų pasiūlyta bei įgyvendinta originali idėja nustebino žmonių, panorusių paplepėti su geraširdžiu Kalėdų Seneliu, gausa. Sulaukta ne tik tauragiškių ar aplinkinių gyvenviečių vaikų, bet ir svečių iš Kauno, Šiaulių, Mažeikių, Šilalės bei kitų miestų skambučių.

„ Smagu, kai prieš didžiąsias žiemos šventes mūsų mažieji gali savo svajones ne šiaip kam papasakoti, o pakuždėti pačiam Kalėdų Seneliui. Juk, kai žinai, kad Kalėdų Senelis tave stebi, turi pasitempti – būti geresnis, stropesnis, draugiškesnis“,- džiaugėsi prie Kalėdų senelio telefono būdelės vaikučius atlydėję tėveliai.

Kalėdų senelis laukia jūsų skambučių ir šiemet! Pasidalinkime su juo savo džiaugsmais ir lūkesčiais!

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.