Tauros lofte „HAPPYENDLESS“ ir GIEDRĖS koncertas

Elektroninės muzikos meistrai „Happyendless” sugrįžta į Tauros Loftą! Vasario 15-osios naktį į vizualizacijomis apgaubtą sceną jie lips kartu su dainininke ir albumo KINETIKA mūza Giedre Kilčiauskiene. Šis pasirodymas – vienas iš tų retų kartų, kai „Happyendless“ ir KINETIKOS vokalistai groja kartu, tad dalis su Giedre atliekamų kūrinių gyvai nuskambės pirmą kartą.

„Happyendless“ sugrįžo su nauja idėja – elektroniką supinti su džiazu, hiphopu, folku ir kitais, tokiai muzikai neįprastais, stiliais, o kūrinius įrašyti su vis kitu vokalistu. Albume KINETIKA skamba Giedrės Kilčiauskienės, Kastyčio Sarnicko („G&G Sindikatas“), Vaido Baumilos, Kamilės Gudmonaitės („Kamanių šilelis“), Kamilės Tumelytės-KAIA ir kitų vokalistų balsai.

Kaip ir pridera scenos profesionalams, „Happyendless“ pasirodymuose nepriekaištingą kokybę transliuoja ne tik garsas, bet ir vaizdas. Tamsos reikalaujantys koncertai kas kartą nuspalvinami kiekvienam kūriniui atskirai sukurtomis, dėmesį prikaustančiomis projekcijomis ir šviesomis.
———-
KINETIKA: https://spoti.fi/2wGOCzg
———-
Youtube: https://bit.ly/2LRNC0V
Instagram: https://bit.ly/2Q3O7bN
———————————————————————————
DURYS: 19.00 val.
PASIRODYMO PRADŽIA: 21.30 val. (N-18)
BILIETAI: stovimos vietos 13 €, sėdimos 17 €
Išankstiniai BILIETAI yra pigiau!

STALIUKŲ REZERVAVIMAS:
Staliukai rezervuojami tik įsigijant sėdimą bilietą. Staliukų rezervacija laikoma iki 21:00 val., neatvykus iki 21:00 val. rezervacija atšaukiama. Sėdimi bilietai parduodami tik Giros ir alaus krautuvėje „Špunka“ – Senamiesčio g. 29, Panevėžys.
www.bilietai.lt
Išankstinius bilietus galite įsigyti – Giros ir alaus krautuvėje „Špunka“ – pirmame Tauros Loftas aukšte (Senamiesčio g. 29, Panevėžys) antradieniais – penktadieniais iki 19 val, šeštadienį iki 18 val.

Informacija telefonu: +370 640 56 46 2

Renginio organizatorius pasilieka teisę keisti bilietų kainą


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: