Pradžia Laisvalaikis Tauros lofte Vido Bareikio koncertas “Auksinis turas”

Tauros lofte Vido Bareikio koncertas “Auksinis turas”

991
0

Balandžio 21 d. Panevėžyje „Tauros lofte“ Vido Bareikio koncertas “Auksinis turas”.  Koncerto  pradžia 21 val.

Sėkmingai sudalyvavęs LRT projekte „Auksinis balsas“, kuriame nuolat buvo išskiriamas iš kitų dalyvių dėl savo autorinės kūrybos ir originalumo, Vidas Bareikis skelbia savo rekordinį „Auksinį“ turą per Lietuvą.

Net 21 koncertą skirtinguose Lietuvos miestuose planuojantis atlikėjas žada išskirtinę programą, kurioje skambės jo populiariausios dainos: „Babkės“, „Trys Kanados“, „Žmogus orkestras“ ir gausybė kitų.

Neatsitiktinai „žmogumi-orkestru“ pramintas atlikėjas turo koncertuose pasirodys vienas ,akomponuodamas sau fortepijonu bei gitara. Tokio žanro Vilniaus koncertuose publika jau ne kartą mėgavosi betarpišku bendravimu su V. Bareikiu ir virtine čia pat gimstančių teatrališkojo atlikėjo improvizacijų. Šiuos ir dar daugelį kitų siurprizų Vidas žada įtraukti ir į savo „Auksinio“ turo koncertus.

Artimu bendravimu su publika garsėjantis V. Bareikis pažada, jog kiekvienas „Auksinio“ turo lankytojas gali tikėtis ne tik gero koncerto, bet ir atlikėjo albumų, autografo ar asmenukės su juo.

SUSITINKAM!

Balandžio 21 d. 21 val.

Tauros Loftas, Senamiesčio g. 29, Panevėžys

Išankstiniai bilietai nuo 6 eur

Informacija ir staliukų rezervacija telefonu: +370 656 03818

_____________________________________________

Staliukai rezervuojami tik įsigyjant sėdimą bilietą. Staliukų rezervacija laikoma iki 21:00 val., neatvykus iki 21:00 val. rezervacija atšaukiama.

Išankstinius bilietus galite įsigyti – Giros ir alaus krautuvėje „Špunka“ – pirmame Tauros Loftas aukšte (Senamiesčio g. 29, Panevėžys),

II – VI nuo 10 iki 20 val.

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.