Teatrališka Lietuvos nepriklausomybės diena Daukniūnuose

Ar kada bandėte meluoti moteriai? Tikriausiai žinote, kad tai sunkiai įmanoma. Šią visiems gerai žinomą tiesą kovo 10 dieną Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinyje mėgino įrodyti Taujėnų mėgėjų teatras „Bičiuliai“. Vėlų ketvirtadienio vakarą jie daukniūniečiams pristatė Juozo Židanavičiaus spektaklį „Moterims neišsimeluosi“, režisierė Laima Jančauskaitė.

Siužetas sukosi aplink vieną XX amžiaus verslininkų šeimą. Du vyrai – žentas ir uošvis – įsižiūrėjo tą pačią moterį, gerai žinomą šokėją. Abu aplankė ją, abu patyrė šypseną keliančių nuotykių, abu buvo susekti žmonų… Ilgiau nei valandą žiūrovai leipo juokais iš šalies žvelgdami į komiškas situacijas, kai du vyrai sutartinai mėgino apgauti savo žmonas. Kaip jau minėta – apgavystė nepavyko.

„Koks linksmas spektaklis,“ – pirmaisiais įspūdžiais po spektaklio dalijosi žiūrovė Elena Kaleckienė, – „Net keista, kaip meno mėgėjai, repeticijoms turėdami laiko tik po pagrindinių darbų, gali pateikti tokį kokybišką kūrinį. Tikriausiai reikia pagirti režisierę, kad sugeba suburti tokius gabius smagius žmones.“

„Labai geras spektaklis… ir dar nemokamai. Galimybė nemokamai pamatyti kokybišką spektaklį yra labai reta, o čia dar tiesiai į kaimą atvažiuoja. Nenuostabu, kad salė buvo pilnut pilnutėlė žmonių.“ – komentavo žiūrovė Jolanta Vasiliauskienė.

Šia išskirtine galimybe pamatyti spektaklį „Moterims neišsimeluosi“ Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinys sveikino bendruomenės narius su Lietuvos nepriklausomybės diena. Ši Lietuvai svarbi diena paminėta ne tik išskirtiniu reginiu, bet ir tradiciškai sugiedota Tautiška giesme.

Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinio vadovė Arneta Matuzevičiūtė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: