Teatre „Menas“ – premjera

Kovo 23 d. 18 val. ir kovo 24 d. 17 val. teatre „Menas“ bus rodomas Peterio Stoičevo režisuotas spektaklis „Nuodai“.

Lot Vekemans pjesė „Nuodai“ – dviejų, kadaise vienas kitą mylėjusių vyro ir moters klaidžiojimas praeities labirintais. Skaudūs prisiminimai, kaltės jausmas, vaiko netektis „nuodija“ jų gyvenimą ir po keliolikos metų. Laikas kartais būna bejėgis užgydyti jausmų žaizdas. Kaip susitaikyt, pamiršti ir gyventi toliau…Ironiška, kad šioje dramoje jie susitinka neįprastoje vietoje – kapinėse…tačiau kaip bebūtų gaila – skausmas nemiršta…

L. Vekemans viena populiariausių šiuolaikinių dramaturgių Olandijoje bei užsienyje. Penkerius metus ji dirbo teatro žurnalistikoje ir buvo žurnalo „Theatermaker“ redaktore, bet nuo 1999 m. rašytoja visiškai atsidavė dramos tekstų rašymui. Jos darbai buvo išversti į 15 kalbų ir nestokojo populiarumo daugiau nei 25 šalyse, įskaitant Niujorką, Londoną, Berlyną, Pekiną, Maskvą, Madridą, Atėnus ir kt.

Spektaklio scenografas – Kęstutis Vaičiulis, kostiumų dailininkė – Rita Kosmauskienė, muzika – Dariaus Razgūno. Vaidina Elona Karoblytė, Albinas Kėleris, Ovidijus Kazarinas.

Parengė Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: