Teatro ir literatūros tandemas: susitikimas-diskusija

Kovo 24 d. (ketvirtadienį) 17 val. bibliotekos konferencijų salėje – susitikimas-diskusijas su dviem žinomais menininkais: rašytoju, pjesės „Lietaus dievas“ autoriumi Alvydu Šlepiku ir spektaklio pagal šią pjesę režisieriumi Juliumi Dautartu. Spektaklio „Lietaus dievas“ premjera, specialiai skirta J. Miltinio teatro jubiliejui, teatre vyks kovo 19 ir 25 d.

Pjesė ir spektaklis „Lietaus dievas“ pasakoja apie Panevėžio rajone esantį Upytės miestelį, kuriame meilę skirtingais jos pavidalais išgyvena keturios poros.

Diskusijoje bibliotekoje bus kalbama apie literatūros ir teatro santykį, apie „mažo žmogaus“ dramą provincijos miestelyje, apie realybės ir transcendencijos paraleles, legendinio režisieriaus Juozo Miltinio pamokas ir kiek jos aktualios šiandienos teatrui, apie visų laikų teatrui būtiną trikampį: režisierius, aktorius, žiūrovas, kurio kraštinės nuolat kinta.

Susitikimas – tai Juozo Miltinio palikimo studijų centro projekto „7+5 improvizuoti pasimatymai“, skirto Juozo Miltinio dramos teatro 75-erių gyvavimo metų sukakčiai paminėti, antrasis renginys. Visus metus kas mėnesį pakviesime į vieną improvizuotą pasimatymą su meno, kultūros profesionalais, žymiais menininkais. Susitikimai virs diskusijomis, aptarimais ir suburs visus, kuriems svarbios, aktualios, įdomios kultūros ir meno tendencijos, problemos ir perspektyvos Panevėžyje ir Lietuvoje.

Kviečiame!
Angelė Mikelinskaitė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: