Teisinių žinių konkursas „Temidė“ Biržuose

Teisinių žinių konkursas „Temidė“ jau tapo gražia tradicija. Bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų 8-12 klasių mokiniai buriasi į komandas ir atsakingai ruošiasi kasmetiniam konkursui. Konkurso tikslas – skatinti mokinių pilietiškumą ir atsakomybę, ugdyti teisinį sąmoningumą, supratimą apie teisinę sistemą, supažindinti su institucijomis ir jų veikla, propaguoti sveikos gyvensenos ir saugios aplinkos idėjas bei organizuoti prasmingą ir turiningą laisvalaikį.

Kovo 10 d. Biržų technologijos ir verslo mokymo centre vyko šio respublikinio konkurso 1-asis etapas. Mokiniai jėgas išbandė 3-ose rungtyse: komandų prisistatymo, atsisveikinimo ir protų mūšio. Dalyvių pasirodymus vertino komisija, sudaryta iš policijos, prokuratūros, savivaldybės atstovų.

Komandos atkakliai kovėsi, demonstravo ne tik nepriekaištingas teisėsaugos žinias, bet ir stebino išradingais namų darbais prisistatymo rungtyje.

Konkurse dalyvavo 4 komandos. Dvi komandos, surinkusios daugiausiai taškų, dalyvaus kovo 25 d. vyksiančiame teisinių žinių konkurso „Temidė“ 2-ąjame etape.

Kovo 18 d. teisinių žinių konkurse susirungė ir Vabalninko Balio Sruogos gimnazijos moksleiviai. Konkurse dalyvavo 3 komandos. Nugalėtojomis tapo ir 2-ąjį „Temidės“ etapą pateko merginų gimnazisčių komanda.

Konkurso dalyviai ir nugalėtojai apdovanoti padėkos raštais, atminimo dovanėlėmis. Renginiuose dalyvavę policijos pareigūnai džiaugėsi ne tik moksleivių kūrybiškumu ir aktyvumu, bet ir puikiu teisinės sistemos išmanymu. Ragino gerbti valstybę ir jos įstatymus, tinkamai reaguoti į neigiamus reiškinius savo aplinkoje ir aktyviai dalyvauti kuriant darnią visuomenę


Karolina Miganovičienė

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: