AktualijosNAUJAUSIOS ŽINIOSPanevėžio naujienos

Teismas: Buvęs teatro vadovas iš darbo atleistas pagrįstai

Trečiadienį Panevėžio apygardos teismas paliko galioti pirmos instancijos teismo sprendimą, kuriuo buvo atmestas Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatrui vadovavusio Lino Zaikausko ieškinys dėl jam skirtos nuobaudos – atleidimo iš darbo panaikinimo.

Buvusio teatro vadovo apeliacinį skundą išnagrinėjęs apygardos teismas konstatavo, kad Panevėžio apylinkės teismas išsamiai įvertino visus byloje surinktus įrodymus, atsakė į pagrindinius bylos faktinius ir teisinius aspektus ir bylą iš esmės išsprendė teisingai.

Aukštesnysis teismas pažymėjo, kad L. Zaikauskas apeliacinio skundo argumentus paneigia byloje surinktų duomenų visuma.

„Tai, jog pirmos instancijos teismas, įvertinęs byloje esančius įrodymus, padarė kitokias išvadas, nei tikėjosi apeliantas, nereiškia, kad skundžiamas sprendimas yra neteisėtas, nepagristas ar kad teismas pažeidė įrodymų vertinimo taisykles, procesinės ar materialinės teisės normas, reglamentuojančias darbuotojo atleidimą iš darbo už šiurkštų darbo drausmės pažeidimą“, – nutartyje nurodė teismas.

Atsižvelgęs į visas byloje nustatytas aplinkybes, Panevėžio apygardos teismas padarė išvadą, kad atsakovai Lietuvos Respublikos kultūros ministerija ir Juozo Miltinio dramos teatras įrodė, kad L. Zaikausko padaryti pažeidimai – seksualinis priekabiavimas prie pavaldinės bei neatvykimas į darbą be svarbių priežasčių yra šiurkštūs darbo drausmės nusižengimai, ir dėl to darbo sutartis su L. Zaikausku buvo nutraukta teisėtai ir pagrįstai.

 

Panevėžio apygardos teismo infromacija

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.