Teismas netenkino mediko R. Pakšio prašymo

Šiandien, kovo 31 d., Panevėžio miesto apylinkės teismas paskelbė nutartį, kuria atmetė panevėžiečio gydytojo R. Pakšio prašymą nutraukti jam iškeltą baudžiamąją bylą suėjus senaties terminui. Šioje byloje medikas yra kaltinamas piktnaudžiavimu, dokumentų klastojimu ir draudžiamų biomedicininių tyrimų su žmogumi ar žmogaus embrionu atlikimu.

Sprendimą netenkinti R. Pakšio prašymo Panevėžio miesto apylinkės teismas motyvavo tuo, kad gydytojui yra pareikšti nauji kaltinimai dėl suklastoto dokumento panaudojimo. Medikas kaltinamas tuo, kad Panevėžio miesto apylinkės teismui pateikė medicinines pažymas su tikrovės neatitinkančiais duomenimis apie jo sveikatą. Pažymas teismui R. Pakšys pateikė kaip pateisinimą, dėl ko jis negalėjo dalyvauti numatytuose teismo posėdžiuose.

Klausimas dėl senaties termino galės būti sprendžiamas priėmus galutinį procesinį sprendimą dėl naujai pareikšto kaltinimo – suklastoto dokumento panaudojimo.

Teismo posėdis dėl suklastoto dokumento panaudojimo numatytas balandžio 3 d. 13.30 val. Panevėžio miesto apylinkės teisme.

 

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: