Pixabay nuotr.

Teismas nuteisė per konfliktą kelyje smurtavusį Kauno rajono savivaldybės darbuotoją

Kauno apylinkės teismas išnagrinėjo Kauno rajono savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vedėjo S. L. baudžiamąją bylą ir pripažino jį kaltu dėl viešosios tvarkos pažeidimo, nesunkaus kito asmens sveikatos sutrikdymo ir turto sunaikinimo ar sugadinimo.
Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, tyrimui vadovavo Kauno apylinkės prokuratūros prokurorė Jurgita Baltrūnienė.
Bylos duomenimis, incidentas viešoje vietoje, Kauno Raudondvario plente, įvyko 2019 metų gegužės mėnesį. Konfliktas tarp dviejų automobilių vairuotojų – savivaldybės darbuotojo S. L. ir nukentėjusiojo A. K. – kilo persirikiuojant kelio greitėjimo juostoje. Iš pradžių abu vairuotojai reiškė nepasitenkinimą gestais ir šauksmais, o vėliau sustojo ir išlipo.
Vairuotojams aiškinantis, kuris iš jų trukdė eismui, Kauno rajono savivaldybės darbuotojas elgėsi įžūliai, nukentėjusiajam grasino, kad šis praras teises, nes buvo nufilmuotas vaizdo registratoriumi. Kai A. K. norėjo pamatyti įrašą ir pasilenkė prie S. L. automobilio, jam netikėtai buvo smogta į smakrą ir peiliu durta į šlaunį.
Po dūrio nukentėjusysis A. K. parkrito ant kelio, S. L. griebė jį už drabužių, nutempė nuo kelio ir parvertė ant automobilio variklio dangčio. Viena ranka laikydamas jam už kaklo, kita ranka taikėsi smūgiuoti, tačiau nesėkmingai.
S. L. kaltinimai pareikšti ir dėl turto sugadinimo, nes verčiant A. K. ant variklio dangčio ir laikant jį prispaustą, buvo apgadintas nukentėjusiojo automobilio variklio dangtis.
Balandžio 7 d. Kauno apylinkės teismo Kauno rūmai, subendrinę bausmes, paskyrė S. L. 1 metų ir 8 mėnesių laisvės apribojimo bausmę, įpareigojant per keturis mėnesius nuo nuosprendžio įsiteisėjimo dalyvauti elgesio pataisos programoje, taip pat patenkino nukentėjusiojo ieškinius dėl turtinės bei neturtinės žalos ir priteisė 5 tūkstančius eurų. Nuteistasis taip pat įpareigotas sumokėti 500 eurų į Nukentėjusių nuo nusikaltimų asmenų fondą.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: