Teismas pasirašė sutartį su Kolegija

Panevėžio miesto apylinkės teismo pirmininkė Virginija Svirplienė pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Panevėžio kolegijos direktoriumi dr. Gediminu Sargūnu. Abiejų šalių bendradarbiavimas, plėtojant mokslo taikomąją bei praktinę veiklą, tobulinant kvalifikaciją, informacijos apie bendradarbiavimą sklaida šalies žiniasklaidoje užtvirtintas institucijų vadovų parašais.

„Džiaugiuosi bendradarbiavimu su Panevėžio kolegija. Studentai sėkmingai atlieka praktiką teisme, o vėliau ir įsidarbina. Šiuo metu jaučiame teisininkų stygių, tad labai palaikome teisės krypties studijas Panevėžyje ir laukiame gerai parengtų specialistų“, – sakė teismo pirmininkė V. Svirplienė.

Kolegijos direktorius G. Sargūnas sakė, kad šia sutartimi tiesiog įprasminamas ir tęsiamas jau esamas glaudus bendradarbiavimas. Teisėjai, teisėjų padėjėjai kviečiami recenzuoti baigiamuosius darbus, dalyvauti kvalifikavimo komisijos darbe, vadovauti studentų praktikoms. Bendruose renginiuose aptariamos teisės ir teismų aktualijos, pasidalijama patirtimi, įžvalgomis.

Sutartis pasirašyta penkeriems metams.

 

Panevėžio miesto apylinkės teismo inf.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: