Teismas suėmė moterį, įtariamą pasmaugus savo vyrą

Vakar, gegužės 4 dieną, Panevėžio miesto apylinkės teismas svarstė Panevėžio apygardos prokuratūros pareiškimą dėl kardomosios priemonės – suėmimo skyrimo įtariamajai I. I., kuri įtariama pasmaugusi savo vyrą.

Prokuroras pareiškime prašė teismo įtariamajai skirti kardomąją priemonę – suėmimą trims mėnesiams. I. I. įtariama tuo, kad ji, šių metų gegužės 2-3 dienomis, būdama apsvaigusi nuo alkoholio diržu pasmaugė savo vyrą.

Prokuroras savo prašymą motyvavo tuo, kad įtariamoji gali trukdyti procesui, t. y. vengdama bausmės gali slėptis nuo ikiteisminio tyrimo pareigūno, prokuroro ar teismo, nusikaltimas buvo iš anksto suplanuotas ir apgalvotas, įtariamoji neturi pastovios gyvenamosios vietos, neturi pastovaus ir legalaus pragyvenimo šaltinio. Išnagrinėjęs prokuroro pareiškimą Panevėžio miesto apylinkės teismas jį tenkino pilnai ir skyrė įtariamajai I. I. kardomąją priemonę – suėmimą trims mėnesiams.

Nutartis per 20 dienų gali būti skundžiama Panevėžio apygardos teismui skundą paduodant Panevėžio miesto apylinkės teisme.
Panevėžio miesto apylinkės teismo informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: