Teisme atversta Panevėžyje sprogusių garažų byla

Panevėžio apylinkės teisme į pirmąjį posėdį rinkosi gausus būrys nukentėjusiųjų byloje dėl Panevėžyje Ateities gatvėje sprogusių garažų.

Septyniasdešimtmetis A. D. kaltinamas dėl neatsargumo atėmęs gyvybę savo sūnui A. D. bei  sunaikinęs ir sugadinęs didelės vertės svetimą turtą – šalia esančius garažus ir juose esantį turtą, kurių vertė beveik 48 tūkst. eurų. Vyras kaltinimą suprato, savo kaltės neneigė.

Bylos duomenimis, pernai spalį prie garažo, priklausančio sūnui T. D., neturėdamas specialių žinių, sugebėjimų bei nesilaikydamas specialių saugaus elgesio taisyklių, ardydamas automobilio dujų įrenginio balioną, nutekindamas balione buvusias suskystintas naftos automobilines dujas ir po to palikdamas balioną garaže, sudarė sprogią atmosferą. Vėliau įvykusio sprogimo metu sugriuvus garažo patalpai, buvo sužalotas garaže buvęs jo sūnus A. D., kuris mirė įvykio vietoje.

Iš 12 nukentėjusiųjų byloje, 7 pareiškė civilinius ieškinius daugiau nei 42 tūkst. eurų turtinei ir 400 eurų neturtinei žalai atlyginti. Pirmojo teismo posėdžio metu keli jų ieškinius atsiėmė, tačiau buvo ir naujai padavusiųjų.

Panevėžio apylinkės teismo pirmininko informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: