Teisme vyko pasitarimas dėl geresnio įstaigų bendradarbiavimo

Vakar, Panevėžio miesto apylinkės teisme vyko pasitarimas dėl procesinių prievartos priemonių taikymo numatytų LR baudžiamojo proceso kodekso 154 str., 158 str., 159 str., 160 str. ir 160 str. 1 d., taip pat dėl integruotos baudžiamojo proceso sistemos (IBPS) specifikos ir bendros šios sistemos naudojimo praktikos.

Pasitarime dalyvavo Panevėžio miesto apygardos vyriausiosios prokurorės pavaduotojas V. Mociškis, apygardos specializuotų skyrių vyriausieji bei eiliniai prokurorai, apylinkės vyriausioji prokurorė S. Povilonienė, apylinkės prokuratūros prokurorai, Panevėžio apygardos teismo pirmininko patarėjas M. Jankauskas, apylinkės ir apygardos teismų teisėjai nagrinėjantys baudžiamąsias bylas, Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato, Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato vadovai, finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos atstovai ir kt.

Posėdžio metu, buvo aptartos galimybės gerinti teismo, prokuratūros bei ikiteisminio tyrimo įstaigų bendradarbiavimą. Teisėjai išsakė pageidavimus prokurorams ir tyrėjamas prašymuos, dėl procesinių prievartos priemonių taikymo, nurodyti išsamesnius ir konkretesnius motyvus, kodėl reikia taikyti vienas ar kitas procesines prievartos priemones, nurodyti kodėl kratos ar poėmiai buvo atlikti skubos tvarka negavus teismo nutarčių. Pasitarime buvo nurodyta, kad prokurorai savo prašymus teismui gali pateikti ir elektroniniu paštu. Taip pat buvo aptarti ir kiti veiklos klausimai.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: