Teismo darbuotojų dovanos vaikams

Panevėžio apylinkės teisme vyko gerumo ir labdaros akcija „Su knyga pas vaikus“, kuri simboliškai buvo pradėta  gegužės 7 – Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną ir tęsėsi iki birželio 1 dieną minimos Vaikų gynimo dienos.

Panevėžio, Rokiškio, Pasvalio, Biržų ir Kupiškio rūmų darbuotojai atnešė knygučių, žaidimų, aukojo pinigų, už kuriuos dar buvo nupirkta įvairių vaikiškų enciklopedijų, žinynų, lavinamųjų žaidimų.

Visos dovanos buvo perduotos organizacijos „Gelbėkit vaikus“ Pasvalio vaikų dienos centrui ir dviem Rokiškio vaikų dienos centrams.

„Tokios labdaros akcijos pakylėja, sušildo širdis tiems, kurie davė, ir tiems, kurie priėmė dovanas. Teismo darbuotojai mielai prisidėjo prie gerumo akcijos ir mes galėjome pradžiuginti apie 100-ą centrus lankančių vaikų. Tikimės, kad dovanėlės prisidės prie kokybiškesnio laisvalaikio leidimo, kūrybinių užsiėmimų skatinimo ir žinių lavinimo“, – sakė teismo pirmininkė Virginija Breskienė.

Pasvalio dienos centro vadovė Gražina Sakalauskienė dėkojo už dovanas ir džiaugėsi netikėta draugyste. Rokiškio centrų vadovė Anfisa Silivanova atminimui įteikė vaikų pagamintų veltinių kiškučių ir iš molio žiestų gėlyčių puokštę.

Panevėžio apylinkės teismas – socialiai atsakinga įstaiga. Kasmet teisme organizuojamos labdaros akcijos, kuriomis remiamos vargingai gyvenančios šeimos, socialiai remtini, tačiau labai gerai besimokantys moksleiviai, įvairios labdaros organizacijos, o šiemet – vaikų dienos centrai.

Panevėžio apylinkės teismo informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: