Unsplach nuotr.

Telefono dėkliukai – aksesuaras, kurio svarba pasireiškia tiek praktiniu, tiek estetiniu aspektu

Tikriausiai net nereikia sakyti, jog savo kasdienybės be mobiliojo telefono šiandien neįsivaizduoja kone kiekvienas: net ir garbingo amžiaus senjorai ar nedideli, vos mokyklos slenkstį peržengę vaikai (tendencija, sutikite, nelabai džiuginanti, tačiau, keliaujant koja kojon su technologijomis, nelabai išvengiama). Tai – tiek komunikacijos, tiek laisvalaikio leidimo, o taip pat – kasdienių reikalų, pradedant bankinių operacijų atlikimu ir baigiant registracija įvairiose įstaigose, įrankis.

Žinoma, mobilusis telefonas dažnam yra ir savotiška „vizitinė kortelė“ ar net saviraiškos priemonė, prie kurios išpildymo didele dalimi prisideda ir telefono dėkliukai. Būtent apie šį aksesuarą, pastarojo atliekamas funkcijas bei svarbiausius niuansus, į kuriuos derėtų atkreipti dėmesį, renkantis telefono dėklą ir kviečiame išsamiau pasidomėti.

Telefono dėkliukai – tai labai svarbias funkcijas atliekantis aksesuaras

Į klausimą, ar mobiliajam telefonui dėklas yra privalomas, kategoriško atsakymo negali būti. Tai – individualus telefoną naudojančio asmens, o, kalbant apie mažuosius – jų tėvelių, savaime suprantama finansavusių įrenginio įsigijimą, sprendimas. Mobilusis telefonas, žinoma, veikia ir be dėkliuko (aišku, nebent, šiam nukritus, suskyla ekranas ar padaroma dar didesnė žala, dėl kurios mobilusis tiesiog nebeveikia), tačiau neabejotinas faktas, jog šis aksesuaras išsiskiria visa eile privalumų, kuriuos aptarėme žemiau.

Efektyvi apsauga nuo kritimo bei smūgių

Nesvarbu, kad ir kaip, atrodytų, atsakingai rūpintumėtės savo mobiliojo telefono saugumu, lyg kokiam Merfio dėsniui diktuojant, šis gali imti ir nukristi. Ir, žinoma, ne ant minkšto kilimo ar sofos, o plytelių, asfalto ar kitos kietos dangos. Kai telefonas yra „aprengtas“ dėkliuku, įrenginio  apsauga telefoną nuo galimų  pažeidimų, šiam kritus ar patyrus kito pobūdžio mechaninį smūgį, žinoma, gerokai išauga.

Apsauga nuo įbrėžimų

Mobilusis telefonas – prietaisas, ilgas valandas per dieną būnantis ne tik mūsų rankose, bet ir kišenėse, rankinėse ir įvairiose kitose vietose, kuriose kyla įbrėžimų rizika. Telefonų dėkliukai – efektyvi prevencinė priemonė nuo galimų įbrėžimų, kenkiančių mobiliojo estetikai.

Apsauga nuo dulkių ir nešvarumų

Iš aplinkos į telefono jungtis bei mygtukus patenkančios  dulkės bei įvairūs kiti nešvarumai, savaime suprantama neprisideda prie įrenginio ilgaamžiškumo. Naudojant dėkliuką, galima minėtiems rizikos veiksniams užbėgti už akių.

Efektyvesnis sukibimas

Kai kurių mobiliųjų telefonų korpusas yra pakankamai slidus, o dėkliukas gali prisidėti prie efektyvesnio sukibimo su ranka, taip sumažinant telefono išslydimo tikimybę bei, svarbiausia, galimas su tuo susijusias pasekmes.

Stiliaus priedas bei saviraiškos priemonė

Iki šiol, aptardami funkcijas, kurias atlieka telefono dėkliukai, aptarėme tik praktinius šio aksesuaro naudojimo privalumus. Tačiau, žinoma, negalima pamiršti fakto, jog daliai mobiliųjų telefonų savininkų dėkliukai svarbūs dėl estetinės funkcijos ir, pasirinkus individualiu atveju vizualiai patraukliausią sprendimą, gali tapti svarbia saviraiškos priemonė. Platus šių mobiliųjų telefonų aksesuarų asortimentas leidžia išsirinkti sprendimą, labiausiai tinkantį, pavyzdžiui, solidžiam verslininkui, žaismingam vaikui ar konservatyviam vyresnio amžiaus asmeniui.

Ko nepamiršti renkantis telefono dėkliuką?

Jei jau teko susidurti su telefono dėklų įsigijimu, tikriausiai neprieštarausite teiginiui, jog platus šių aksesuarų asortimentas, viena vertus, džiugina, tačiau, žvelgiant iš kitos pusės, pareikalauja nemažai laiko, norint, jog pirkinys patenkintų tiek estetinius, tiek praktinius lūkesčius. Išskyrėme pagrindinius kriterijus, kuriais vadovaujantis, telefono dėkliuko paieškos bus greitesnis, o galutinis rezultatas atitiks visus reikalavimus.

  • Suderinamumas su turimu mobiliojo telefono modeliu.
  • Medžiaga (oda, plastikas, silikonas ir kita), iš kurios pagamintas dėkliukas, lemianti tiek estetines, tiek praktines aksesuaro funkcijas.
  • Apsaugos lygis. Vieni dėkliukai pagaminti taip, jog užtikrintų maksimalią įrenginio apsaugą, net ir esant ekstremalioms sąlygoms, tuo tarpu kiti saugo tik nuo nedidelių smūgių ir įbrėžimų.
  • Papildomos funkcijos (atrama, dėklas kortelėms, apsauga nuo vandens bei dulkių ir pan.).
  • Dizainas bei spalviniai sprendimai, geriausiai atitinkantys individualų stilių.

Tikimės, jog straipsnyje pateikta informacija palengvins tinkamiausio mobiliojo telefono dėkliuko paiešką ir, svarbiausia, panaikins bet kokias dvejones dėl šio telefono aksesuaro reikalingumo.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: