„Teleloto“ eteryje – Nijolės Pareigytės ir Dainiaus Palivono debiutas: tapę vedėjais žiūrovams žada padovanoti milijoną

Sekmadienį televizijos loterijos „Teleloto“ eteryje debiutuos dar vienas įžymybių duetas – Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir Dainius Palivonas. Tai viena iš dviejų garsenybių porų, naujajame „Teleloto“ sezone besivaržanti dėl loterijos vedėjų vardo. Kas turėtų tapti šio sezono „Teleloto“ vedėjais, nuspręs žiūrovai.

Išrinkti, kas šįmet turėtų tapti naujaisiais „Teleloto“ vedėjais, žiūrovai kviečiami balsuojant už pasirinktą porą – Nijolę Pareigytę-Rukaitienę ir Dainių Palivoną arba Irūną Puzaraitę-Čepononienę ir Remigijų Žiogą. Savo balsą kandidatams galima atiduoti internetu, specialioje balsavimo platformoje: www.perlas.lt .

Abi į vedėjų vietą pretenduojančios poros turi progą išbandyti savo jėgas „Teleloto“ eteryje, vesdamos po vieną loterijos laidą ir bandydamos pavergti žiūrovų simpatijas. Šį sekmadienį dėl žiūrovų balsų besikausiantys N. Pareigytė-Rukaitienė ir D. Palivonas žaidėjams ne tik gerą nuotaiką, bet ir vertingiausius prizus.

„Drąsiai galiu pažadėti, kad jei žiūrovai „Teleloto“ vedėjais išrinks mane ir Dainių, kažkam tikrai išsuksiu milijoną“, – sako N. Pareigytė-Rukaitienė. Garsi moteris prisimena, kad „Teleloto“ pati žaidžia dar nuo vaikystės.

„Man ši loterija reiškia nostalgiją, nes dar būdama mokinė kartu su tėvais kiekvieną sekmadienį pirkdavau bilietus ir laukdavau, kadagi ateis tas laimingasis sekmadienis ir visi kartu braukysime „Teleloto“ bilietus. Todėl galimybė po tiek metų man pačiai tapti šios loterijos vedėja ir ridenti laiminguosius kamuoliukus yra labai simboliška“, – sako žinoma moteris.

Dideles simpatijas ji reiškia ir savo partneriui D. Palivonui: „Dainius man – puikiai pažįstamas, nes dažnai susitinkame įvairiuose renginiuose, bendradarbiaujame. Apie jį kalbėti galiu vien gerais žodžiais – tai labai darbštus, atsakingas, geros nuotaikos nestokojantis žmogus, turintis didelę patirtį – daug galėčiau iš jo pasimokyti.“

Na o kodėl gi „Teleloto“ vedėju turėtų tapti D. Palivonas? „Į kiekvieną pasirodymą žengiu nusiteikęs žmonėms dovanoti šilumą, jausmą, rūpestį ir meilę. Tai ne save aš mylėčiau „Teleloto“ laidoje, o žiūrovus ir žaidėjus. Nors jau esu ragavęs televizijos duonos, į šią galimybę visų pirma žvelgiu kaip į šansą augti. Savo karjeroje esu pasiekęs pripažinimo – darosi vis sunkiau rezervuoti mano laiką, o tai rodiklis, kad žmonės mane priima ir jiems patinku. Vesti „Teleloto“ man – galimybė realizuoti save. Aš nuoširdžiai tikiu, kad puikiai tinku šiai laidai“, – sako D. Palivonas.

Gražių žodžių jis negaili ir N. Pareigytei. „Vos išgirdęs, kad į „Teleloto“ vedėjus pretenduosiu kartu su partnere, iškart pamaniau, kad ja žūt būt turėtų būti Nijolė. Esame išbandę savo jėgas dirbdami vienoje scenoje, todėl tvirtai žinau, kad man ji – nuostabi pora“, – sako žinomas vyras.

Kuri garsenybių pora taps naujaisiais „Teleloto“ vedėjais paaiškės susumavus žiūrovų balsus, spalio pradžioje.  Išrinktas garsenybių duetas prisijungs prie „Teleloto“ senbuvių – laidą vedančių Skaivos Jasevičiūtės ir Jono Radzevičiaus bei Deivio ir Renatos Norvilų. Atsinaujinusią televizijos loteriją „Teleloto“ visi vedėjai ves pakaitomis: kiekvieną savaitę – vis kita vedėjų pora.

„Teleloto“ organizuoja loterijų bendrovė „Olifėja“. 8 proc. nuo kiekvieno parduoto loterijos bilieto skiriama sporto paramai ir keliauja Lietuvos olimpiečių rengimui.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: