„Teleloto“ statistika – per metus 3 nauji milijonieriai

Daugiau nei 4 tūkst. automobilių, 33 namai, 63 milijonieriai – tai tik keli įspūdingi skaičiai iš loterijos „Teleloto“ laimėjimų statistikos. Viena seniausių loterijų ir, ko gero, ilgiausiai televizijoje rodomas žaidimas gyvuoja jau 19 metų. Šį sekmadienį, birželio 7d., „Teleloto“ kamuoliukai riedės jau 1000-ąjį kartą.

„Laikas bėga be galo greitai, kartais net sunku patikėti, kad nuo 1996 m., kai įvyko pirmasis „Teleloto“ lošimas, prabėgo jau 19 metų. Per šį laikotarpį daug visko įvyko: išdalinta dešimtys tūkstančių prizų, ne vienas žaidėjas tapo milijonieriumi, pasistatė namus ar laimėjo automobilius. Bet svarbiausia, kad nenukrypome nuo pagrindinio loterijos įkūrimo tikslo – padėti šalies sportininkams“, – sako UAB „Olifėja“, valdančios loteriją, vadovas bei loterijos įkūrėjas Antanas Muraška.

Pasak jo, daugelis iš tiesų net nežino, kad loterija buvo įkurta tam, kad paremtų Lietuvos olimpinį judėjimą. Iš viso Lietuvos sportui lošimų bendrovė jau yra skyrusi 48 mln. Eur.

Dar keli įdomūs „Teleloto“ faktai:

 „Teleloto“ yra vienas seniausių žaidimų nepriklausomos Lietuvos istorijoje. Jis vyksta nuo 1996 m. balandžio mėnesio. Pirmąsias „Teleloto“ laidas kūrė JAV prodiuserinė kompanija „Goodson productions“, tačiau žaidimas buvo statiškas ir neazartiškas. 2002 m., kai loterija tapo UAB „Olifėja” kūriniu, pereita prie dabartinio – interaktyvaus formato, atsirado daugybė prizų, nuolatos keitėsi salės žaidimai.

 „Teleloto“ bilieto viršuje esančios raidės M J R G Ž reiškia olimpinių žiedų spalvas – mėlyną, juodą, raudoną, geltoną ir žalią. Šios spalvos panaudotos ir kuriant „Teleloto“ logotipą.

 Pirmasis žaidimo vedėjas buvo aktorius Sigutis Jačėnas. Jis savo emocingu šūksniu – „Skambutis!“ bei kiekvieną savaitgalį į filmavimo studiją įvairuotu automobiliu tapo to meto „žvaigžde“. Pats S. Jačėnas juokauja, kad sekmadieniais jis tarsi būdavo kiekvieno lietuvio namuose. Pirmasis „Teleloto“ vedėjas į „Teleloto“ studiją grįš šį sekmadienį – specialiai šventinio lošimo proga.

 Žaidimą taip pat yra vedę Dainius Martinaitis, Marijus Žiedas, Rimas Valeikis, Marius Jampolskis, Jonas Radzevičius, Gabrielė Bartkutė ir kiti. Kai kuriems jų loterijos vedėjo darbas nutiesė kelią į populiarumą.

 Per 19 metų loterijos žaidėjai laimėjo 4 200 automobilių, 33 namus, 11 butų, 8 čekius butui pirkti (po 300 tūkst. Lt), 157 aukso puodus, iš jų – 113 milijoninių (litais), dešimtis tūkst. daiktinių prizų, net 63 žaidėjai tapo milijonieriais (skaičiuojama litais).

Įdomiausi žaidimo kadrai bei faktai taip pat sudėti ir į vaizdo klipuką, kurį galima pažiūrėti čia: https://goo.gl/Y8NAV3.

Šį sekmadienį įvyksiantis 1000-asis „Teleloto“ lošimas taip pat įeis į istoriją. Jo metu žaidėjai turės galimybę laimėti 1000 prizų, naujausią „VW Passat“ ir garantuotą „Aukso puodą“ su 250 tūkst. eurų. Šventinį lošimą kartu su dabartiniu vedėju Vyteniu Sinkevičiumi ves pirmasis vedėjas Sigutis Jačėnas. Kartu jie prisimins, kaip šis žaidimas atrodė per pirmąsias jo transliacijas. Šventinis lošimas vyks birželio 7 d., 19 val. per LNK.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: