Policijos departamento nuotr.

Telšiuose aptiktos dvi narkotinių medžiagų laboratorijos (video)

Gegužės 26 d. Telšių policijos komisariato pareigūnai demaskavo dvi narkotinių medžiagų laboratorijas, priklausančias tam pačiam asmeniu – 25 metų Telšių gyventojui. Įtarimų, kad miesto centre esančiame garaže, gali būti narkotinių medžiagų, tyrėjai turėjo, tačiau vaizdelis, kurį jie pamatė, garažo nuomininkui atvėrus jo duris, buvo įspūdingas. Pareigūnus pasitiko čia stovintis prabangus „Porsche“, o už jo – didžiulė palapinė su ventiliacijos, apšvietimo ir drėkinimo sistemomis, kurioje bujojo vazonai su kanapių augalais. Be narkotinių medžiagų turinčių augalų, čia, celofaniniuose maišuose, buvo rasta ir jau džiovintų bei naudoti paruoštų kanapių, per 700 tablečių, įtariama, amfetamino, į foliją supakuotų baltos spalvos miltelių, įtariama, kokaino.

Teisėsaugininkai pradėjo tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis bei psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti bei neteisėto aguonų ir kanapių auginimo.

Paaiškėjo, kad 25 metų Telšių gyventojo dispozicijoje yra ne tik šis nuomojamas garažas, bet ir du nuomojami butai. Tad buvo nuspręsta patikrinti ir juos. Viename jų, specialiai įrengtoje medžiaginėje palapinėje su specialia įranga, taip pat žaliavo kanapės. Kitame bute pareigūnai aptiko polietileninį paketą su augalinės kilmės narkotinėmis medžiagomis. Abiejuose butuose rasta ir beveik 5000 eurų, įtariama, gautų iš prekybos kvaišalais.

Narkotinių medžiagų laboratorijos savininkas atsidūrė areštinėje ir čia praleis mažiausiai pora mėnesių, nes tokiam laikotarpiui teismas sankcionavo jo suėmimą. Šis vaikinas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis įkliūna jau ne pirmą kartą.

2019 metų gruodžio 10-osios vakare Telšių rajono policijos komisariato pareigūnai, patruliuodami rajone, Rainių kaime, pastebėjo baltos spalvos „Lincoln“” markės automobilį, kurio gale nedegė nė vienas šviesios žibintas, nors buvo jau tamsus paros metas. Sustabdę automobilį dėl kelių eismo taisyklių pažeidimo, pareigūnai jame rado įtartiną tabletę. Automobilį vairavo minėtas telšiškis, o šalia jo sėdėjo draugas. Atlikus narkotikų testą, abiejų vaikinų organizmuose buvo rasta narkotinių medžiagų – marihuanos, likučių. Kratos metu vairuotojo gyvenamojoje vietoje rasta ir pačių narkotinių medžiagų – į 26 gumulėlius supakuotos marihuanos. Vaikinui buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis ir teismas jam skyrė 1700 eurų baudą.

Po metų su kvaišalais jaunuolis vėl įkliuvo. 2021 m. sausio pabaigoje Telšių pareigūnai, apsilankę jo gyvenamojoje vietoje, rado 22 folijos paketėlius su marihuana. Teismas tada jam atseikėjo 20 parų arešto.

Šįkart narkotinių medžiagų kiekiai gerokai didesni, tad ir atsakomybė gresia gerokai didesnė.

Policijos departamento inf. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: