Teltonikos nuotr.

„Teltonikos technologijų centro“ statybos Molėtuose artėja prie pabaigos

Pirmadienį, gegužės 2 dieną Molėtuose vyko iškilmingas vainiko iškėlimas ant „Teltonikos technologijų centro“ pastato, žymint artėjančią statybų pabaigą. Kartu su įmonės atstovais renginyje dalyvavo statybų darbų vykdytojai, projektuotojai, rangovai.

Technologijų centras Molėtuose – tai dar vieni „Teltonikos“ namai, nutolę nuo pagrindinės būstinės Vilniuje. Šio pastato atidarymas yra planuojamas rugsėjo mėnesį.

Naujos darbo vietos Molėtų krašto gyventojams 

Vystydama šį projektą, „Teltonika“ siekia sukurti patrauklias, aukštą pridėtinę vertę kuriančias darbo vietas Molėtų ir aplinkinių rajonų gyventojams, kurie galės gauti atlyginimus, lygiaverčius mokamiems Vilniuje. Be to, taip norima paskatinti regione gyvenančius jaunus žmones domėtis naujausiomis technologijomis ir inžinerinės krypties specialybėmis.

Prie technologijų centro prisijungė jau 75 darbuotojai iš Molėtų, Utenos, Vilniaus, Ukmergės ir Švenčionėlių. Jiems šiuo metu Vilniuje yra organizuojami mokymai bei supažindinimas su mūsų organizacine kultūra. Iki centro atidarymo rugsėjo mėnesį planuojama įdarbinti dar apie 100 specialistų. Iš viso „Teltonikos technologijų centre“ yra numatyta 500 darbo vietų.

„Manau, kad 500 naujų darbo vietų Molėtams bus stipri paskata atsinaujinti, kurtis jaunimui. Turėtų atsirasti ir daugiau verslo. Mūsų tikslas yra padėti rajonui, kad gyventojų skaičius jame ne mažėtų, o didėtų“, – sako „Teltonikos“ įmonių grupės prezidentas Arvydas Paukštys.

Centre kurs aukštąsias technologijas 

„Teltonikos technologijų centro“ pastatas 10 800 m2 plote talpins administracinius ir gaminių projektavimo biurus, laboratorijas bei gamybines linijas. Iš viso į „Teltonikos technologijų centrą“ Molėtuose bus investuota 34 mln. eurų.

Čia bus projektuojami ir gaminami moderniausi telemedicinos prietaisai, tarp kurių – dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatai ir prieširdžių virpėjimus atpažįstančios išmaniosios apyrankės. Šiame centre taip pat bus kuriama aukštosiomis technologijomis paremta tinklo įranga, sprendžianti svarbias problemas įvairiose industrijose, nuo energetikos ir išmaniojo miesto iki transporto ir prekybos sektorių. Įmonių grupė turi planų Molėtuose gaminti ir elektromobilių įkrovimo stoteles.

Kviečiami įvairių sričių profesionalai

Prie technologijų centro Molėtuose komandos „Teltonika“ kviečia prisijungti įvairių sričių darbuotojus. Didžioji dalis naujų darbo vietų bus sukurta gamyboje, tad itin laukiami elektronikos remonto darbų inžinieriai, techninės priežiūros inžinieriai, kokybės užtikrinimo inžinieriai, techninės kontrolės inžinieriai, sandėlio ir vidinės logistikos koordinatoriai.

Taip pat ieškomi kvalifikuoti procesų inžinieriai, vizualinės kontrolės operatoriai, IT administratoriai ir kokybės kontrolieriai. Laukiami specialistai ir į vadovaujamas pareigas: pamainos vadovas, remonto skyriaus vadovas bei kokybės kontrolės skyriaus vadovas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: