L. Kovalevskienės nuotr.

Ten, kur kasdien skamba muzika…

Rugsėjo 1-ąją šventinė popietė vyko ir Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykloje. Čia mokytis muzikos paslapčių susirenka talentingiausi, darbščiausi, muzikine klausa, dideliu noru muzikuoti, dainuoti apdovanoti vaikai. Mokyklos bendruomenę šiltai pasveikinusi direktorė Birutė Paukštienė džiaugėsi, kad šiais mokslo metais mokysis 153 mokiniai,  sulaukta 4 ,,nulinukų“ ir 23 pirmokų. Nuo praeitų metų muzikos mokomi ir suaugusieji.  Tokį norą pareiškė dar 6 ignaliniečiai.

Už globą ir rūpestį direktorė dėkojo savivaldybės vadovams. Mokykla rugsėjį pasitiko ne tik puikiomis nuotaikomis, bet ir švęsdama vis gražėjančiose erdvėse:  pernai buvo atnaujinta salė, dabar baigiami suremontuoti dar keli kabinetai. Darbai bus tęsiami ir toliau, kol visos patalpos taps šviesesnės ir jaukesnės.

Mokinius, mokytojus ir tėvelius sveikino savivaldybės meras Justas Rasikas, Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Gražina Mackonienė. Jie džiaugėsi aukštais pasiekimais, kokybišku ugdymo procesu, kalbėjo apie muzikinio išsilavinimo, meninių emocijų svarbą žmogaus asmenybei. Meras vaikų klausinėjo, kokiais instrumentais jie pasirinko groti. ,,Smagu matyti tiek daug vaikų ir žibančių akių. Didelis dalykas, kad galime gyvai bendrauti, kad jūs galėsite groti ne tik namuose, o ir mokykloje, pasirodyti koncertuose, konkursuose…“,– sakė meras.

Mažiausieji mokinukai buvo pakviesti ant scenos, pakalbinti, pasveikinti ir padrąsinti. Tai jų pirmi žingsniai į nuostabų muzikos pasaulį. Muzika šioje mokykloje – tai ne tik šventė, tai kasdienybė. Na, o šventės dieną papuošė ir visus pradžiugino čia savo sparnus auginanti talentinga jaunoji smuikininkė. Puikiai grojo daugelio respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė Viktorija Lazauskaitė (mok. Virginija Stuglienė), fortepijonu jai pritarė mokytoja Laima Kutrienė.

Lina Kovalevskienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: