Tęsiama tarptautinio projekto „Erdvės žmonėms“ veikla

Panevėžio miesto savivaldybėje vyko nuotolinis projekto „Erdvės žmonėms“ (Space 4 People) partnerių susitikimas, kurio metu aptarti balandžio pabaigoje vyksiančio dviejų dienų svarbiausi tarptautinio renginio momentai.

Susitikimo metu partneriai iš  Bylefeldo (Vokietija), Valgos (Estija), Serių (Graikija), Turku (Suomija), Sen Žermeno prie Lė (Prancūzija), Arado (Rumunija), Badalonos ir Gija de Isoros (Ispanija) taip pat aptarė nuveiktus darbus, pasidalijo bendrais rūpesčiais ir iššūkiais, su kuriais susiduriama šiuo nelengvu pandeminiu laikotarpiu. Visi partneriai pritarė siūlymui sukurti bendrą projekto platformą, kurioje galėtų vieni su kitais dalintis informacija apie priimtus sprendimus, susijusius su viešosiomis erdvėmis, transporto srautais. Šio projekto dėka Panevėžys įgyvendina viešojo transporto projektą ir jau nuo balandžio 14 d. pradedamas naujas miesto autobusų eismas maršrutu Nr.1E „Kniaudiškių g. -„Konsultacijų poliklinika“.

Šiuo metu Panevėžio miesto savivaldybės svetainėje www.panevezys.lt vyksta gyventojų apklausa, kuria norima išgirsti panevėžiečių nuomonę apie 1-ąjį E maršrutą. Kviečiame dalyvauti apklausoje ir išreikšti savo nuomonę.

Europos Sąjungos programos URBACT lėšomis finansuojamu projektu „Erdvės žmonėms“ siekiamadidinti viešųjų erdvių patrauklumą, koncentruojantis į tris pagrindinius aspektus: pėstieji ir jiems skirtos vietos, automobilių stovėjimo vietų problemos, intermodalinis ir viešasis transportas.

URBACT programa remia tvarią integruotą Europos miestų plėtrą, skiria lėšų kuriant bendradarbiavimo tinklus, keičiantis patirtimi, atlieka svarbų vaidmenį stiprinant miestų ryšius, keičiantis gerąja praktika ir ieškant novatoriškų sprendimų.

Komunikacijos skyrius     


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: