Tėvo dieną Anykščiuose švęskite visą savaitgalį!

Anykštėnus ir miesto svečius pramogauti su savo mylimiausiais tėčiais kvies Kalitos kalno pramogų ir sporto centras bei Labirintų parkas, Niūronių kaime vyks tradicinius amatus mylinčių žmonių susibūrimas, gomūrį palepinti galėsite restorane Miške, kuris tėčių lauks paruošęs specialių pasiūlymų, o Dainuvos slėnyje visą savaitgalį vyks meditacijos ir jogos užsiėmimai bei įvairios sveikatingumo ir savęs pažinimo paskaitos.

Ant Kalitos Kalno – viso savaitgalio šventė tėčiams

Tėvo dienos išvakarėse – birželio 5 d. , šeštadienį, nuo 12 valandos ant aukščiausios Anykščių viršūnės – Kalitos kalno susitiks pirmojo Lietuvos motociklistų klubo, įregistruoto dar 1928 metais, nariai bei JAWA motociklų fanų klubas. Renginio metu ne tik išvysite išskirtinius plieninius žirgus, pabendrausite su klubų nariais, bet galbūt ir pagausite vėją ir būsite pavėžinti gražiausiomis Anykščių gatvelėmis. Mažuosius svečius kaip visada kviesime pramogauti vasaros rogučių trasoje.

O sekmadienį nuo 12val. atvykę ant Kalitos – pateksite į kepsnių ir iškylų šventę, kur jūsų lauks specialiai tėvo dienai užkurtos kepsninės. Pasirūpinkite pledais ir gera nuotaika, o maistu, gėrimais ir pramogomis pasirūpinsime mes!

Labirintų parke – tėčių apdovanojimai

Tėčio dieną Labirintų parke svečiuosis vienas linksmiausių ir standartus laužantis tėtis – Simonas Urbonas, kuris nuo 13 val. kvies tėčius dalyvauti įvairiose rungtyse, kur bus skelbiami tėčių apdovanojimai. Bus išrinktas tėtis Žiedų valdovas, tėtis Greitapėdį, tėtis Stilistas, tėtis Taikliarankis, ir tėtis Visažinis.

Šią dieną kiekvienas atvykęs pramogauti į Labirintų parką tėtis bus papuoštas karūna bei gaus užduočių sąrašą, kurias atlikęs galės pretenduoti laimėti smagiausius prizus ir į Super Tėčio titulą.

Arklio muziejuje – atgiję tradiciniai amatai

Pirmasis vasaros šeštadienis tradiciškai skirtas viešnagei Niūronių kaime, Anykščių rajone. Birželio 5 dieną čia užsukę anykštėnai ir krašto svečiai turės unikalią galimybę susipažinti su tradicine kultūra, amatais ir, žinoma – žirgais. Jau antrus metus susiklosčiusios aplinkybės riboja veiklų pobūdį bei mąstą. Beveik pusę amžiaus gyvuojančią tradiciją burtis į šventę „Bėk bėk, žirgeli!“, keičia ramesni, kamerinio pobūdžio pasibuvimai. Šeštadienį, nuo 11 iki 15 val. senovinės aukštaitiškos Striukų ir Legų sodybų gryčios vienai dienai atgis: muziejininkai kvies plačiau susipažinti su Arklio muziejaus ekspozicijomis bei tradiciniais amatais. Čia darbuosis audėjos, keramikai, pynėjai, demonstruojama drožyba, prie kalvės vyks parodomasis arklio kaustymas su kalvių kalviu Povilu Nalivaika.

Teatralizuotai autentišką kaimo gyvenimą atkurs Anykščių kultūros centro ir jo skyrių meno mėgėjų kolektyvai. Visą šeštadienį Arklio muziejaus erdvėse vyks jų muzikiniai pasirodymai.

Nuo 11 val. Niūronių kaimo hipodrome bus galima stebėti treniruočių tipo konkūrų varžybas, į kurias Anykščių kūno kultūros ir sporto centras suburs sporto klubų „Origonas“, „Vilartas“, „Balansas“ ir „Mikadoras“ jaunuosius jojikus.

Dainuvos slėnyje –  ramybės ieškokite praktikuodami jogą ir meditaciją

Visą tėvo dienos savaitgalį Jogos mokytojas Rimantas kartu su bendraminčiais Romu, Rasa ir Ugne Anykščių Dainuvos slėnyje anykštėnams ir miesto svečiams ves jogos ir meditacijos pamokas, samoningumo paskaitas, o renginį vainikuos jaukus ir ramus akustinis mantrų vakaras.

Užsiėmimų programa:

Birželio 5 diena, šeštadienis:
14:00 – 15:00 Kaip sveikai gyventi 150 metų. Rasa Vilkauskaitė
15:00 – 16:00 Paskaita. Kaip pakilti iš duobės į šviesos kelią. Romas Burkus
16:00 – 17:30 Joga. Rimantas Genys
17:30 – 17:50 Meditacija. Rimantas Genys
18:00 – 19:00+ Mantrų vakaras. Rimantas Genys

Birželio 6 diena. Sekmadienis:
7:00 – 8:00 Meditacija.
8:00 – 9:30 Joga.
9:30 – 10:30 Paskaita. 10 etinių ir moralinių principų, darančių žmogų žmogumi. Rimantas Genys
15:00 – 16:00 Karmos dėsnis. Ką pasėsi, tą ir pjausi. Rimantas Genys
16:00 – 17:30 Joga.
17:30 – 18:00 Kaip išlaikyti gerą įprotį maitintis sveikai? Ugnė Papievytė

Restorane MIŠKE – specialus tėčio dienos meniu

Po visų pramogų, restoranas MIŠKE visus tėčius, tėtukus, tėvelius, senelius, diedukus, bočius ir jų mylimiausius pakvies mėgautis gardžiais, specialiai parinktais patiekalais bei gėrimais. Juk nieko nėra geriau, nei dalintis gražiausiais vaikystės prisiminimais ir nuotykiais prie gardaus ir suartinančio maisto. MIŠKE lauks visų Jūsų istorijų.

Nepraleiskite progos šį išskirtinį savaitgalį praleisti žaliojoje Lietuvos viršūnėje – Anykščiuose, čia kiekvienas ras širdžiai mylimą veiklą. Įsisukę į pramogų ir veiklų sūkurį, nepamirškite laikytis visų karantino reikalavimų, laikytis saugių atstumų ir rūpintis vieni kitais.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *