TV3 nuotr.

Tėvo dienos proga – netikėta dovana: laidų vedėjui A. Anužiui vaikai metė iššūkį

Vieni vaikai Tėvo dienos proga tėčius apkabina, kiti – padovanoja kokią nors savo pačių sukurtą dovaną ar atneša pusryčius į lovą. Tačiau pasitaiko ir taip, kad jie savo tėvus nusprendžia kaip reikiant nustebinti ir meta jiems iššūkį! Būtent taip nusprendė padaryti net du ypatingi šio šeštadienio TV3 žaidimo „galvOK“ svečiai.

Artėjančios Tėvo dienos proga, Vincentas ir Augustas savo tėčiui – antro skaitomiausio naujienų portalo Lietuvoje tv3.lt vyriausiajam redaktoriui bei laidos „Karštai su tv3.lt“ vedėjui Artūrui Anužiui – padovanojo išties netikėtą dovaną. Jie pakvietė jį susikauti suktų klausimų kupiname žaidime!

Netikėtas iššūkis – netikėtos ir taisyklės. Šio šeštadienio vakarą Vincentas ir Augustas stos į Marijono Mikutavičiaus komandą, o jų tėtis Artūras – į Manto Katlerio. Kuriai komandai pavyks išplėšti pergalę?

Laidoje netrūks nei klausimų apie Tėvo dieną, nei su tuo susietų istorijų. Štai A. Anužis pasakos, kad iki šios dienos puikiai prisimena akimirkas, kai tapo tėčiu – pasirodo, kad ir gimdyme jis dalyvavo net du kartus!

„Tačiau labiausiai man užkliuvo tai, kad manęs paklausė, ar aš – ne gydytojas? Pasirodo, kad viskas dėl to, jog man, kitaip nei kitiems tėčiams, nedrebėjo rankos“, – juoksis A. Anužis.

O kai laidos vedėjas Andrius Žiurauskas nuspręs Artūrą patraukti per dantį, neva, iki gimstant vaikams jis buvo tikras vakarėlių liūtas, žinomas vyras neieškos žodžio kišenėje: „Tai – geltonosios spaudos informacija.“

Atvirais pasakojimais dalinsis ir A. Anužio sūnūs. Berniukai ne tik papasakos apie savo katiną, nuo kurio kartais kliūna tėčiui, bet ir pripažins esantys dideli futbolo gerbėjai – visai kaip jų komandos kapitonas M. Mikutavičius.

Gudrūs klausimai įvairias gyvenimiškas istorijas paskatins papasakoti ir abu žaidimo kapitonus. Štai M. Katleris prisiminimais netgi nukeliaus į vaikystę.

„Visą vaikystę šalia lovos turėdavau stiklainį, kuriame būdavau parsivežęs smėlio iš pajūrio. Tokia mada Panevėžyje tikrai buvo, nes mes nematę jūros“, – juoksis M. Katleris, o sužinojęs atsakymą į klausimą, jis supras, kam tokį turtą būtų galėjęs panaudoti.

Savo ruožtu dainininkas M. Mikutavičius, su Vincentu ir Augustu spręsdamas klausimą apie garso izoliaciją, papasakos istoriją, susietą su jo darbu.

„Vilniuje netgi žinau vieną garso įrašų studiją, kur grindys buvo paklotos ant ledo ritulio ritulių. Jie buvo naudojami tam, kad šiek tiek amortizuotų garsą“, – pasakos Marijonas, tačiau ar šios žinios pasitarnaus siekiant teisingai atsakyti į klausimą?

Linksmas žaidimas „galvOK“ Tėvo dienos proga – jau šį šeštadienį, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: