Tiffanie Green: „Modelių namai mums – naujas atradimas“

Ar esame įdomūs pasauliui, ar galime dalyvauti pasauliniuose procesuose? Atsakymą į šį klausimą pateikia modelių agentūros  MJ Modelių namai sėkmė. Suteikusi galimybę modeliams ne tik iš didmiesčių, bet ir iš mažesnių miestelių, per pusmečio gyvavimo laiką šį agentūra užmezgė ryšius su mados grandais užsienyje, susilaukė daugybės publikacijų madų žurnaluose.

Mados žurnalo MMM redaktorė Tiffanie Green sako, kad per gyvenimą buvo susidūrusi su įvairiais dalykais, jautė vadinamąjį „perdegimą“, o lietuvius gyrė už spontaniškumą, dėmesį detalėms ir sakė norinti atvykti į Lietuvą. Interviu su Tiffanie Green.

Ar galėtumėte trumpai pristatyti Lietuvos auditorijai, besidominčiai mada savo žurnalą?

  „Mora Modeling Magazine“ (MMMagazine) sveikina fotografus / makiažo meistrus iš viso pasaulio ir pagarbiai  palydi meninius talentus  link  aukščiausio verslo standartų. Per daugelį metų „MMMagazine“ išaugo į vieną labiausiai  populiarių modelių žurnalų. MMMagazine apyvartos lygis yra tikrai neeilinis. Menininkams, kurie „ateina“ į MMM žurnalą,  yra suteikiamos  lygios galimybės išreikšti savo kūrybingumą. Jie įgyja patirties ir jausmą, kad kažką pavyko įgyvendinti, kai patenka į mūsų puslapius. MMM žurnalas nėra vien tik žurnalas; mes esame proga, praktika,  kūrybingumo  parodymo rinkoje kelias viso pasaulio menininkams.

Mados žurnalo MMM redaktorė Tiffanie Green

 Kodėl jūs nusprendėte bendradarbiauti su modelių namais iš Lietuvos?

Kadangi esu žurnalo savininkė pamatau viską pirmoji, kas ateina į žurnalą, ir paskutinioji, kas iš jo išeina. Kai atsiuntėte elektroninį laišką man, pajutau, kad siūloma kažkas tinkamo ir apžiūrėjau darbus. Jie nenuvylė manęs dėl to, kad  modeliai, su kuriais  dirbama, yra tokie talentingi ir nuostabūs. Kiekvienas vaizdas yra gyva, kūrybinga istorija.

Ką jūs manote apie Modelių namų modelius?

 Atrodo, kad Modelių namai yra nuostabi vieta modeliams ateiti ir kurti portfolio nufotografuoti ir pateikti vaizdai yra aiškūs ir techniškai švarūs vaizdai, atitinkantys visus privalomus reikalavimus bet kurio žurnalo  publikavimo laukuose. Jie verti pagyrimo už tai, kaip kuria fotosesijas, tai tiesiog tobula.

Jūs gaunate nuotraukas iš viso pasaulio. Kas, jūsų nuomone, yra būdinga ir išskirtinio  M.J. modelių namų kūryboje?

M J. Modelių namų sukurti vaizdai, mano nuomone, savitai unikalūs. Fotografai savo sumanymui  linkę suteikti „stuburą“ ir pastatyti tiesiog tarp standartinių portretų. Nežinau, ko galima tikėtis vėl pamačiusi jų sukurtus  atvaizdus, nes jie niekada nebūna vienodi. Fotosesijų sumanymai visada yra nauji.  Verta paploti jiems už tarsi sprogimas ryžtingą kūrybiškumą. Šauniai padirbėta! Aš irgi dirbau šioje srityje.

Atrodė, kad esu įsimylėjusi į savo darbą, bet  buvo ne taip. Po daugelio metų aš praradau norą fotografuoti dėl to, kad tai nebeteikė  kūrybinio džiaugsmo. Aš praradau modelių pagarbą todėl, kad mano darbo pradėjo nebepakakti, jie norėjo daugiau. Aš nebeturėjau ko daugiau suteikti, neliko daugiau sumanymų, buvau išsekusi. Be „Mora“ modelių grupės, vadovavau MMMagazine, turėjau ir kitų užsiėmimų.  Tuo, kas esu dabar , tai visai ne tai, kokia buvau prieš metus. Aš esu kitokia ir iš tikrųjų vėl pradėjau fotografuoti savo pasirinktus dalykus ir žmones. Tai tikrai palengvėjimas

Išlaikykite tokį vadovavimo lygį, koks turi būti ir gerai, jei kartais  pasakysite „ne“. Neišsigąskite dėl smulkmenų. Toliau būkite savimi, o visa kita susitvarkys savaime.  Matau puikių dalykų  „Model House“ ateityje ir tikiuosi dirbti su jais ir aplankyti vieną dieną. Norėčiau pamatyti, kaip vykdomos fotosesijos ir pamatyti jo kūrybinę komandą.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: