Aplinkos apsaugos departamento nuotr.

Tikrindami uogautojus, aplinkosaugininkai sulaikė 10 neteisėtai Lietuvos sieną kirtusių asmenų

Aplinkos apsaugos departamento Alytaus valdybos pareigūnai šeštadienį, tikrindami, ar uogautojai laikosi taisyklių Čepkelių valstybiniame gamtiniame rezervate, sulaikė 10 asmenų, neteisėtai kirtusių Lietuvos ir Baltarusijos sieną.

Reidą rugsėjo 10 d. aplinkosaugininkai vykdė kartu su Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio gamtinio rezervato darbuotojais ir tikrino, kaip laikomasi Čepkelių valstybinio gamtinio rezervato lankymo taisyklių. Iš pradžių Čepkelių raiste buvo sutikti du uogautojai, turintys teisę lankytis rezervato teritorijoje.

Kiek vėliau Čepkelių pelkėje, šalia Užuožerės miško, buvo pastebėti per pelkę (kur draudžiama lankytis) einantys asmenys. Iš toli pamatę tarnybinius automobilius, jie bandė slėptis.

Aplinkosaugininkai su kolegomis nedelsdami pradėjo paiešką ir netrukus sulaikė 10 asmenų, kirtusių Lietuvos ir Baltarusijos valstybinę sieną ir apie 7 km ėjusių pelke. Asmenys paaiškino, kad iš Baltarusijos keliauja į Vokietiją ir žino, kad valstybės sieną perėjo neteisėtai.

Gavę aplinkosaugininkų pranešimą, į įvykio vietą nedelsdami atvyko Valstybinės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai.

Aplinkos apsaugos departamento inf. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: